Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ez meg szokassa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ez meg szokassa vallik? Mar nem birom csak veszekedes es egyre rosszabb. a tobbi lent

Figyelt kérdés
2 eve vagyok egyutt a baratammal es az utobbi idobe kb 4-5 honapja allandoan veszekedunk az o feltekenysege miatt es mar ott tartunk h agresziv velem utana bocsanatott ker es meg igeri h tobbet nem teszi de mikor ossze veszunk nagyon akkor sor kerul ra...mit tegyek en nagyon szeretem de mar nem birom ...elegem es ezt meg mondtam neki is de akkor jonn h o nagyon szeret es nem tud nelkulem el..de akkor miert teszi....nemtudom mit tegyek

2014. máj. 30. 10:13
 1/3 anonim ***** válasza:

dobd ki!! Komolyan, nagyon gyorsan, nem fog változni akármit is mond. Mind ezt mondja és egyik sem változik meg soha.

DOOOBD KIIIIIIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!néééégy!!!444

2014. máj. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha bánt, akkor hagyd ott azonnal.

Ha fizikailag nem, akkor párterápia, ha nagyon meg akarod menteni a kapcsolatot. De szerintem felesleges. Ha idáig jutottatok, akkor valami nagyon kisiklott. Ha fizikailag is bánt, akkor ne légy rets ott hagyni. Ha viszont fizikailag nem, akkor Ennyi idő után kérdéses hogy megtaláljátok-e a problémáitok gyökerét és újra tudjátok-e kezdeni.

De szrintem a szakítás sem lesz zökkenőmente ebben a helyzetben. :(

2014. máj. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem úgy is mindegy,hogy mi mit mondunk neked,úgy sem fogod elhagyni!Most itt kettő hozzá szóló is azt mondja,hagyd ott mert ez meg az lesz!Ami jogos is,tudod mikor maradnék egy ilyen agresszív ember mellett?!!Egyszer majd tettlegességig fajul a dolog...és akkor is majd bocsánatot kér,hogy ő szeret és bocsájts meg neki?Ha szeretne nem lenne agresszív és nem bántana akár csak a veszekedéssel sem.Oké,kell egy kis veszekedés egészséges szinten..de szerintem ez már nem az!Bár úgy is azt teszel amit te szeretnél...!
2014. máj. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!