Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig érdemes várni?

Figyelt kérdés

Érdekelne, hogy kinek mi a véleménye ezzel kapcsolatban.


Tehát adott egy pár, közel egy éve kapcsolatban. Bőven 20-on felül. Ha az egyik félnek igénye van arra, hogy a kapcsolatuk szintet lépjen, mert több időt szeretne vele tölteni, vagy esetleg a kapcsolat elmélyítését szeretné ezáltal elérni. Viszont a másik fél határozottan elzárkózik ez elől, várni szeretne. Nyilván itt nincs jó és rossz oldal pusztán különbségek. De ezek a szándékok akkor sem egyeznek, és nem biztos, hogy egy kompromisszum megoldást jelent. Tehát ha a kapcsolat szempontjából ennyire eltérnek a rövid távú tervek, vagy az igények akkor érdemes várni..mondjuk éveket?


2014. máj. 30. 12:39
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
A sztenderd várakozási idő ebben az esetben 180 nap.
2014. máj. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
mi az a szintlépés? te vagy a nő, mit akarsz?
2014. máj. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Ha egyébként minden rendben van a kapcsolatban, és csak ez a kérdéses pont, akkor véleményem szerint megérné :)
2014. máj. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Igen én vagyok a nő.

Hogy mi a szintlépés? Nos arra értem, hogy barátnőből társ...vagy ilyesmi

2014. máj. 30. 12:53
 5/23 anonim ***** válasza:

a barátnő már társ. magyarul írd, nem vagyunk gondolatolvasók!


30+F

2014. máj. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

#5


Értem...de az nem olyan. Most nem tudom, hogy írjam körbe remélem érted anélkül is. És a barátnő az nem társ. Az csak egy barátnő. Ha van kedvem hozzá van, ha nincs akkor nincs

2014. máj. 30. 12:59
 7/23 anonim ***** válasza:

ez a baj veletek nőkkel! még anonim sem vagy képes leírni mit vársz a párodtól. eljegyzést? házasságot? összeköltözést?


ezért undorodok a legtöbb nő lelkétől.

2014. máj. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Összeköltözésre gondoltam semmi többre
2014. máj. 30. 13:04
 9/23 anonim ***** válasza:
1 évnél kevesebb még nem sok idő.
2014. máj. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Még 5 évet kéne várnom
2014. máj. 30. 13:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!