Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig érdemes várni?

Figyelt kérdés

Érdekelne, hogy kinek mi a véleménye ezzel kapcsolatban.


Tehát adott egy pár, közel egy éve kapcsolatban. Bőven 20-on felül. Ha az egyik félnek igénye van arra, hogy a kapcsolatuk szintet lépjen, mert több időt szeretne vele tölteni, vagy esetleg a kapcsolat elmélyítését szeretné ezáltal elérni. Viszont a másik fél határozottan elzárkózik ez elől, várni szeretne. Nyilván itt nincs jó és rossz oldal pusztán különbségek. De ezek a szándékok akkor sem egyeznek, és nem biztos, hogy egy kompromisszum megoldást jelent. Tehát ha a kapcsolat szempontjából ennyire eltérnek a rövid távú tervek, vagy az igények akkor érdemes várni..mondjuk éveket?


2014. máj. 30. 12:39
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem érdemes semennyit várni, mert csak öregszel időközben. Felesleges időpazarlás.

1 év alatt már rájöhetett volna a jóember, hogy mit akar.

2014. máj. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
6 év az sok. kár időt pazarolnod rá
2014. máj. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim válasza:
Ha BŐVEN 20 felett vagytok, akkor én tuti nem várnék 5 évet... Ez az én véleményem (de hát nő vagyok én is :D) : Ha szeret és hosszan tervez veled, szeret veled lenni, ha egymás lelkitársai vagytok, akkor nem kell azon gondolkodni, hogy összeköltözzetek-e... És főleg, hogy 5 évet várni rá... Nem akarlak megbántani, de szerintem nem ő lesz a nagy ő számodra..
2014. máj. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
72%

én sem értem miért kell rébuszokban beszélni, miért nem azt írtad, hogy "Meddig érdemes várni 20 év felett az összeköltözéssel (1 éves a kapcsolat)"


MINDENKI értené, hogy miről beszélsz, de én például azt hittem a hülye fogalmazásod alapján, hogy még le sem feküdtetek és a szexxel meddig érdemes várni -.-

Ezért hülyézik le a női logikát, holott csak néhány nő hülye (mint te) és ugyanúgy néhány férfi is...csak rájuk valamiért nem alakult ki szteeotipia. De megköszönöm neked, hogy hatással vagy a női nemre vonatkozó sztereotipia kialakulásában ;)



22 éves vagyok, nincs barátom. De ha lenne és vele tervezném a jövőt ,akkor is vagy 3 évet várnék az összeköltözéssel.

2014. máj. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
14-es akkora királynak érzed magad. Na a te véleményedre abszolút nem voltam kíváncsi.
2014. máj. 30. 13:31
 16/23 anonim ***** válasza:
72%
pedig jót írt!
2014. máj. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
5 évet kérne várnod? Miért kell 5 évet várni? Egyetem miatt, vagy más miatt? Jó lenne tudni, hogy a szándék komoly, csak nincsen mese 5 év, vagy mondott egy számot, hogy addig ne nyaggasd ezzel? Mert nem mindegy :)
2014. máj. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

Na akkor tisztázzunk valamit.

Meddig érdemes várni...mármint rá.

Mert azért 5 évet nem szívesen várnék.

De szeretem nagyon, és esetleg mások véleményére voltam kíváncsi.

Mi volt ebben a béna fogalmazás?? Meddig várjak RÁ?

Na remélem így már érthető.

Nem értem, hogy miért kell itt mindjárt hülyének titulálni valakit, mert épp nem a te szád íze szerint fogalmaz.

2014. máj. 30. 13:41
 19/23 A kérdező kommentje:
Azért kell annyi..mert kell. Semmi extra, csak annyi kell hozzá
2014. máj. 30. 13:42
 20/23 anonim ***** válasza:
ha szeretne nem kellene annyi. 5 évig ingyen punci :)
2014. máj. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!