Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ezt h oldanátok meg?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ezt h oldanátok meg? Fiuk ti ezt megértenétek h emiatt a bnőtök nem akar felvinni a lakásukba?

Figyelt kérdés

az a gond h eddig akárhány barátom volt nálunk apám mindig összeveszett mindegyikkel...emiatt elég kellemetlenül éreztem magam:(:S

most van egy új barátom és már itt lenne az ideje h ő is legyen nálunk..és ne csakk én náluk..

de nem akarom h apám összevesszen vele.az a baj h apám már elég régóta munkanélküli és szinte egésznap itthon van(és így nem tudom akk felhozni amikor nincs itthon) mert a szembalesete miatt nem kap állást és emiatt elkezdett inni is:'((((:S

(17/L)

fik ezt ti megértenétek h emiatt nem akar felvinni a lakásukba barátnőtök?


2010. jan. 8. 16:44
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát nekem sincs a bnőmnél túl szép fogadtatásom. Nem tudom mennyi ideje vagytok együtt és milyen a kapcsolatotok, de ha elég erősek vagytok, akkor mindenképp érdemes felmenni, akkor ez nem fogja elriasztani. Aztán többször is, hogy apuka szokja.. :)


Amúgy hogy veszik vele össze? Mi a téma?

2010. jan. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hát, nem egyedi probléma, nekem sem volt könnyű, de hát nem a vénembert kell feleségül venni, ugyebár. Az tuti, hogy nem lesz felhőtlen a srác és a faterod viszonya, de legalább fel tudod készíteni a srácot, akkor könnyebben veszi talán...
2010. jan. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szeretitek egymást, mondd el neki az igazat, apukád teszi tönkre a kapcsolataid, és valamikor felmentek. De inkább ne járjatok fel rendszeresen nálatok, legyetek náluk ha ott nincs gond.
2010. jan. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én megérteném a helyzetet, viszont ha komolyan akarod a kapcsolatot akkor ezen túl kell esni, mármint hogy bemutatod a barátodat és nem rejtegeted előlük.

olyankor amikor apád józan.

Érdekelne engem is, hogy mi a téma amin összevesznek.

Én spec jól tudom kezelni az embereket, ha látom ha olyan, hogy nem érdemes akkor ráhagyom, amit mond.

2010. jan. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

különbözőek a témák...de apám bármilyen témán össze tud veszni akárkivel..főleg akkor ha többet iszik..:S:(

nagyon nehezen tudnám úgy belőni h mikor vigyem föl...mert szinte már mindennap iszik vmennyit ...ha nagyon sokat akkor még ordibál is és ilyenkor nagyon szégyellem magam a barátom előtt.

2010. jan. 8. 17:07
 6/9 kolosszus22 ***** válasza:

Simán, nekem sem hiányozna ha a barátnőm családtagjaival kellene erőlködnöm, ahelyett, hogy a lányra koncentrálok.

Jobb szeretem, ha a lány van nálam.

23/F

2010. jan. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszöm h válaszoltál.
2010. jan. 8. 17:55
 8/9 anonim ***** válasza:
mondd el a barátodnak hogy mi a helyzet... biztos hogy meg fogja érteni :)..és legyetek nálla :)
2010. jan. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az én barátom anyja egyenesen utál. Nekem nem mondja, de neki igen. Mondok valamit és ilyen "Kussoljál már mert szétb*szom a fejed" hangnemmel beszélget velem. Szóval..:D Apám meg egész jól elvan a barátommal. Anyám egyenesen rajong érte.
2010. jan. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!