Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert kapok folyton olyan sracot aki szeret, de megse ul velem? En vonzom az ilyeneket anelkul h tudnam?

Figyelt kérdés

2 ev utan,szakitott velem a baratom, mert felt h hazassag lesz, es nem szorakozta ki magat, s neh kesobb megbantson megjobban,bar szeretett...20ak vagyunk..valahogy sikerul tultennem magam, osszejottem egy regi ismerosommel, aki 1 honap utan ugyanazzal jon, h nem velem van a baj, de fel h megbant es nem fogja beleelni magat, s nem tudja mit tegyen..Bar azelotti este mondta h szeret.Elottem levo kapcsba nagyon megbantottak,s azt mondta h tobbet soha nem akar csalodni,s nem is fog.Gondoltam megint ettol fel.

Miert futnak el ha szamitok nekik? Hazudnak? Vagy ennyire felnek egy ujabb csalodastol?


2008. júl. 29. 23:54
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

A dolog nem túl bonyolult.

Ha egy srác tényleg odavan a Nőért akkor eszébe se jutna hogy elhagyja,nemhogy ilyen álságos, koholt és xar indokkal.

Nemes egyszerűséggel nem szerettek téged, nem voltak oda érted.

Megjegyzem egy 20év körüli srácnak(+-10év :P ) igencsak fontos a külső, mondhatni determinálja a hozzáállását az hogy mennyire tetszel neki(magyarul: egy nagymellű ill. széparcú lányt természetellenes viselkedés volna így kidobni).

Biztosan egy kedves,odaadó és érzelmes lány vagy. A te időd 4-5 év múlva jöhet el vagy esetleg egy kevésbé kapós srác által.

2008. júl. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, én 18 éves vagyok, de -ha lenne- akkor soha nem hagynám el akit szeretek. Ha tényleg szeret valaki, akkor nem fog aggódni hogy házasság lesz, vagy hogy csalódna, mert nem azon járna az esze, hanem azon hogy milyen jó veled és hogy mennyire szeret..
2008. júl. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Ha valaki igazán szeret akkor nemfél a házasságtól, sem attól hogy csalódik,én is sokszor pofára estem( 17leszek ) és mindig az olyan fiúkat találom meg aki csak játszik velem és ez csak 1,5 év(+megcsalás) vagy 4hónap után derül ki, tudom,hogy benne van a pakliban,de ha szeretem akkor nem érdekel :)
2008. júl. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Nagymellu vagyok, es az arcom se csunya:P szoval erdekes...megis kidobtak...nem lehet h meg eretlenul gondolkoznak?
2008. júl. 31. 17:34
 15/17 anonim ***** válasza:

Akkor nem értem, viszont megismernélek :D


viccetfélretéve szerintem majd csak találsz egy normális srácot aki tényleg szeret annyira hogy leélné veled az egész életét..

2008. júl. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
DE éretlenek és gondolom már láttál példát de mostanába a fiúknál és a lányoknál sem az a divat hogy hűség és házasság, kár :(
2008. júl. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én azt gondolom, hogy te valószínűleg 20 évesen már megérettél a házasságra, és szeretted is ezt a két fiút. Viszont ők még nem értettek meg a házasságra, az elkötelezettségre. Viszont egyetértek az előttem szólókkal, ez még nem indok, hogy elhagyjanak, ha valóban szeretnek. Szerintem inkább az az ok, hogy te már szeretnél férjhez menni és valószínűleg ezt a tudtukra is adtad és az is lehet, hogy jobban terhelted őket ezzel, mint kellett volna. Idősebb, gondolkodásilag értettebb pasikat keress magadnak. Tudom, hogy ez nehéz, de próbálj meg az ilyen pasikra fókuszálni. Egyébként 20 évesen még nem késtél le semmiről. És ha pár hónapig nincs pasid nem történik semmi tragédia. Sok sikert.
2008. szept. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!