Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mondják az emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják az emberek (ismerősök), hogy jobb nőt is találhatnék, minek jövök össze mindig kövérekkel?

Figyelt kérdés
Miért a vékony a jobb? Ezt nem értem sose. Igen valóban helyes pasi vagyok, lehet összetudnék jönni csontokkal is, de nálam a nő 75-80 kg felett kezdődik. Miért olyan furcsa ez? Miért nem értik meg az emberek ezt?
2014. máj. 30. 17:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Szarjál az emberekre! :-)


Gondolom azért mondják, mert ők a csontokra gerjednek és nem értik, hogy lehet gerjedni ducikra, ennyi!

2014. máj. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem tudni ez fogós kérdés
2014. máj. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azokkal gyere össze akik tetszenek neked, ennyi. Ne más mondja meg neked hogy mi a jó.
2014. máj. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

mert az ismerőseid felszínesek parasztok és nem fogják fel hogy neked a húsosabb lányok tetszenek.


Nővéremnek nem jönnek be a kigyúrt pasik hanem a vékonyabbak és egy barátnője (inkább ismerős mert nincsenek annyira jóban) beszélt az exéről (testépítő) hogy de ugye milyen helyes kéne neked is mi

nővérem nem akart paraszt lenni és mondta hogy neki nem jön be az ilyen

erre a válasz: jaj de ha megkaphatnád kéne mi


ezek az emberek nem veszik észre hogy nem mindenkinek az átlagos szépségideál jön be kalap kabát

2014. máj. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Furcsa.

Én 160 cm magas nő vagyok, nemrég fogytam le 75 kg-ról 57 kg-ra. És tudod, ahogy elnéztem a képeket, amikor is még jóval több súllyal rendelkeztem, illetve a ruháimat, amiket akkor hordtam, csak annyit mondtam, hogy úristen, hogy lehetettem ilyen kövér és ilyen hülye, hogy hagytam, hogy így elhízzam magam. Most sem vagyok csontkollekció, nagyon nem, mert még mindig van kis felesleg a hasamon, meg a combomon, fenekemen, de azért már így is elégedett vagyok magammal. Sokkal jobban nézek ki, mint akkor kinéztem. Csinosabb tudok lenni, jobban is érzem magam, amitől magabiztosabb is vagyok. Hogy kimondjam az őszintét, igen is gázul néztem ki 75 kg-osan. És neked meg az jön be. Ízlések és pofonok. Tökre rendbe van, hogy neked az olyan súlyú nők jönnek be, csak ne csodálkozz, hogy furcsán néznek rád. De ez tényleg ne zavarjon, hogy mit mondanak, ha neked ők kellenek, hát sok boldogságot! Tényleg!:) A te életed, a te érzelmeid, a te ízlésed és a te boldogságod.

Amúgy visszafordíthatnánk a kérdést, hogy te miért nem érted meg azokat az embereket, akik viszont a normál súlyú nőkre buknak és őket tartják csinosnak?:)

Mert nem csak a két véglet létezik a kövér vagy a sovány. Hanem van a közepe, a normál testsúly. Ami meg pont jó.:)

2014. máj. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Jó pár év eltelt. Mi történt veled azóta kérdező?

(egyébként vicces, hogy pl az utolsó hozzászóló sem vette figyelembe a magasságot... nem elhanyagolható dolog az sem)

2018. febr. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!