Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhiszem, h fontosak a barátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhiszem, h fontosak a barátok, de h ennyire? (Elnézést, h hosszú. )

Figyelt kérdés

A barátom mostanában kicsit kiborít a viselkedésével..

Van egy haverja és annak a bnője akivel ő nagyon jóban van, mert kiskoruk óta ismerik egymást mindhárman.

Volt az 1. húzása, mikor mentünk egy bemutatóra. Azt gondoltam, h tök jó lesz, mert utána elmehetnénk kettesben valahová, mert amúgy is régen voltunk valahol csak mi ketten. Persze ez nem így történt. A barátom elhívta a havercsajszit is mert ő aznap épp nem dolgozott és, h a lány "úgy uncsizott otthon". Nem nagyon tetszett a dolog, főleg, h engem meg sem kérdezett, h esetleg mit szólok hozzá,de jó..

A 2. dolog már sokkal kiborítóbb volt és lényegében ez visz mindent...

Egész héten a vizsgáimra tanultam. Szerettem volna kimozdulni otthonról,megint csak h kettesben legyünk. Bementünk a városba, az úton se említett semmilyen "kisebb" változást a programban. Bementünk a bevásárlóközpontba (még mindig csak semmi gyanús nem volt), h eszünk gofrit. A barátom 3-at kért (azt gondoltam, h ő 2-t eszik). Egyszer csak megjelent a haveribarátnője. Nekem persze még ekkor sem esett le a dolog, azt gondoltam, h puszta véletlen, a csaj csak oda jön, vált velünk 2 szót és le is lép... Egyszer csak a barátom mondta neki, h rendelt neki is gofrit (azt hittem, h csak viccel, de még se viccelt, tényleg neki rendelte a 3-at.. még ekkor se észleltem gyanúsat|én szőke..-.-|). Leültünk, h megesszük, elkezdtünk beszélgetni és - már nem emlékszem, h pontosan miből, hogyan - kiderült, h ők ezt a talit megbeszélték, nem véletlenszerű volt... Kicsit mérges voltam, mert a barátommal aznap amúgy is picit összezörrentünk,de így csak rátett még egy lapáttal, h egy gyertyatartót is hívott. Nem nézek a csajra féltékeny szemmel, mert 1 barátja van, 2 tényleg csak haverok, de nagyon felidegesítettek ezzel, h a hátam mögött szervezkedtek és én megint csak nem lettem kérdezve... Fél óra utána csaj felugrott, h ő megy stb. (ilyenkor még reménykedtem, h mondjuk mi még maradunk) és a barátom is, h jól van, mi is útnak indulunk.. Gondoltam, h kérdőre vonom, de túlságosan kimerült voltam a tanulástól is és nem akartam még jobban felidegesíteni magam...

A maival viszont betelt a pohár... Mondta, h ha haza ér edzésről akkor skypeozunk stb. ,mert h mennyire hiányzok neki, látni akar stb stb. (1 héten 1x talizunk),de persze ez nem így történt;kaptam egy sms-t, h megy ki a haverral meg a bnőjével pizzázni és majd hív. SOSE, ismétlem SOSE tiltottam a barátaitól!!! MINDIG mehetett oda ahová akart,sőt, ha "engedélyt" kért még én éreztem magam rosszul, de ez már azért nem esik jól... H mondjam ezt meg neki? Az 1. eset után mondtam neki, h legközelebb velem is egyeztessen, de úgy tűnik elengedte a füle mellett...segítsetek..fontos!! :( 22/L



2014. máj. 30. 20:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem azt modnom, hogy egyből dobd ki, de gondolom, te is érzed, hogy ez így nem kapcsolat.

Nem akarok sz**rt kavarni, de ugye ki tudja, hogy tényleg haverok-e, vagy netán más is van köztük, de akár van, akár nincs, akkor is taplóság, hogy a saját barátnője előtt titkolózik.

2014. máj. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem mintha mentegetőzni szeretnék, de amúgy semmi baj nincs a kapcsolatunkkal, csak egyszerűen szerintem senkinek nem tud nemet mondani, azt akarja, h mindenkinek jó legyen ami lehetetlen... Erre már én is gondoltam, h mi van ha több van köztük, de másik is mondták, h ha annyira vonzódnának egymáshoz, akkor már előttem összejöttek volna.. :/ Szerinted, h mondjam meg neki?
2014. máj. 30. 20:45
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
Őszintén szólva én érzek a soraid mögött némi féltékenységet és irigységet,még ha tagadod is.Talán van alapja,talán nincs,mindenesetre kicsit mintha ki akarnád sajátítani magadnak a barátodat.Ez az a hiba,amibe én milliószor belefutottam,de nem szabad elkövetni,mert kapcsolatgyilkos.Persze szólhatsz neki,hogy figyelj,néha jó lenne csak kettesben lenni,harmadik személy nélkül.Ha normális és szeret,biztosan megérti,és így fog cselekedni.
2014. máj. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
3. Elhiszem, h első olvasásra ezt veszed ki, de a végére is írtam, h akár mikor akár hová elmehet a haverjaival, sosem tiltom, vagy mondom azt neki, h ne menjen, de ha kisajátítás az, h az elmúlt hónapban 1 héten csak 1x tudunk találkozni és akkor viszont CSAK VELE szeretnék lenni, akkor igen, rohadt önző alak vagyok! :)
2014. máj. 30. 20:50
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, sokkal jobban jársz, ha inkább egy olyan fiúval járnál, aki odafigyel rád, törődik veled és te vagy neki a fontos. Heti 1 találkozás az nem sok, a maradék időben ki tudja, hogy mit csinál és szerintem egy kapcsolatban a heti 1 találka nem igazán azt fejezi ki, hogy mennyire odalenne érted. Fájó lehet ezt olvasni, de én is botlottam már ilyenbe, az alapján amit leírtál én biztos, hogy a helyedben lapátra tenném a srácot, mert jobbat érdemelsz!
2014. máj. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

3.

Látom szövegértési gondjaid vannak...


Amúgy ritka tapló egy pasid van, már ne haragudj.


Ülj le vele ezt megbeszélni, hogy változtasson, mert ha nem, akkor mehet a levesbe. Ha ennyire nem képes, hogy néha kettesben elmenjetek valahova, vagy arra, hogy előtérbe helyezzen, ne hazudjon(mert az hazugság, hogy nem szól, hogy a hátad mögött szervezkedik, és nem is szól, meg se kérdez) akkor búcsút lehet neki mondani.

2014. máj. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
A heti 1 tali jelenleg az én hibám, mert ő dolgozik, messzebb is lakik és nekem most vizsgákra kell készülnöm.. :) Ma megpróbálom vele megértetni..:) Köszönöm az őszinteségeket!
2014. máj. 30. 21:00
 8/14 A kérdező kommentje:
6. Köszönöm és igazad van... A 2. esetnél annyira hülyén éreztem magam, h szerintem a havericsaj is észrevette rajtam és próbálta oldani a feszültséget, h kérdezgetett a suliról stb.
2014. máj. 30. 21:04
 9/14 Hegedus Csaba válasza:
Ha tényleg meg szeretnéd ezt vele beszélni, akkor ülj le vele, lehetőleg privát helyen, tehát ne a város közepén egy padon, inkább otthon, és nyíltan mondj el mindent. Ne utalgass, ne várd, hogy bármire rájöjjön a nonverbális kommunikációdból vagy a gesztikulálásodból, mert férfiből van, úgysem fog rájönni, mit akarsz, ha nem mondod el. Legjobb, ha nyíltan elmondod neki, mit érzel ezzel kapcsolatban. Bár vedd figyelembe, hogy elég nagy arra a sansz, hogy megsértődik, de még mindig a nyílt beszéd a legjobb. :) 19/F
2014. máj. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
:))) köszönöm!! :)
2014. máj. 30. 21:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!