Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy hódítsam vissza a páromat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hódítsam vissza a páromat?

Figyelt kérdés
Egy hete szakítottunk van egy kislányunk és majdnem 3 évig voltunk együtt..A szakítás oka nem csak egy dolog volt hanem több...Ahogy veszekedtünk ő a fejemhez vágta hogy "Nézzél már magadra elhanyagolod magad" A szakítás és a költözés óta nem beszéltünk...Én nem szeretnék kezdeményezni mert van női büszkeségem...Hogyan tudnám visszahódítani??? Mivel??
2014. máj. 30. 23:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nyerd meg az Ötös lottót akkor még hódítani sem kell.
2014. máj. 31. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Haha akkor nem csak őt kapnám vissza hanem egy jó pár ember egyből szeretne
2014. máj. 31. 00:39
 13/17 anonim ***** válasza:
Neked nem volt párod, nincs kit visszahódítani... ez a egyerekes, lehúzós, egoista fazon meg nagyon szép példakép lesz a kislányodnak... hagyd elmenni, szedd magadat össze és inkább hódíts meg egy értelmesebb férfit.
2014. máj. 31. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
De ha egyszer őt szeretem tudom hogy egy idióta f#szfej de akkor is a másik meg hogy senkinek nem kellenék egy gyerekkel kövéren és csúnyán szóval...
2014. máj. 31. 00:56
 15/17 anonim ***** válasza:

Nem irigyellek, nem lesz jó életed ha továbbra is így állsz hozzá. Kicsit sem.

3 év az semmi, kezdjük itt. Nem éri meg tovább ragaszkodni ehhez, ha már 3 év után ilyen siralmasan működik. Te azt mondod szereted, de ő úgy látszik nem viszonozza. Te magadat nem szereted, ha kövérnek és csúnyának gondolod magad.


Az én válaszom az, hogy változtasd meg a kérdésedet, és a választ arra keresd, hogyan kezdj új életet.

2014. jún. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Lehet hogy igazad van..Probálom elfelejteni de tudom hogy nem fog menni annyira erős kötelék fűz hozzá meg persze a gyerek is nem szeretném hogy az Apja nélkül nőjön fel....Nagyon nehéz jó döntést hozni ebben a helyzetben.... Mindenki az ellen van hogy kibéküljek vele csak én érzem úgy hogy ha most kibékülünk akkor más lesz.... Senkit sem tudnék úgy szeretni mint őt soha
2014. jún. 1. 21:59
 17/17 Fish1 ***** válasza:

Ha mindenki ugyanazt mondja, akkor valószínűleg van benne igazság.

Szerintem azzal csak áltatod magad, hogy most minden más lenne, belül viszont érzed, hogy nem. Mi változna? Kinek a hozzáállása változna? És ha bármelyikőtök is változtatna, saját maga, vagy a másik miatt tenné? Mert ha a másik miatt, az csak megfelelni vágyás lesz, ami soha nem hosszú életű.

Attól, hogy szétmentek, a gyereknek nem kell az apja nélkül felnőnie, mert ugyanúgy találkozhat vele, annyi különbség lesz, hogy nem egy helyen laktok. Viszont az, hogyha együtt maradtok és a levegő tele van feszültséggel, a gyerekre se lesz jó hatással. Bár elmondani nem tudja, de nem hülye, és érzi ezt.

2014. jún. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!