Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiak miért feltételezik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért feltételezik a szebb, műveltebb nőkről, hogy könnyűvérűek, könnyen félrelépnek, megcsalják őket?

Figyelt kérdés
2014. máj. 31. 17:34
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
37%

Latszik hogy a nők nem értenek a matekhoz. :D

Statisztikailag sokkal nagyobb az esély hogy félrelép ha ötször annyi udvarló veszi körül.


De ha ezt nem értitek akkor ott már van baj.

2014. máj. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:

Szép dolog az általánosítás. És nagyon sok igazság is van benne, hm? Végülis, minden férfi disznó és mind csak lyukra megy. Ez is ugyanúgy igazolt statisztikailag, mint az, hogy sokkal nagyobb az esély, hogy a nő félrelép, ha ötször annyi udvarló veszi körül.


Ó, matek tanárnők pedig nincsenek. Mind transzfesztita.

2014. máj. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
63%

A kérdésben az szerepelt miért, idézem "feltételezünk" ezt és azt. Egy szóval sem írtam, hogy a szép nők csapodárabbak lennének de pusztán a számok alapján, statisztikailag nagyobb esély van arra, hogy elcsábul mint egy tényleg kevésbé vonzó nőnél.

Ehhez pedig semmilyen személyes tapasztalat nem kell mert ahogy a kérdésben is szerepel, az egész a feltételezés miértjéről szól!


De nőknek ugyan magyarázhatom...

2014. máj. 31. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
Azért azt ne felejtsük el, hogy alapvetően társadalomtudományról beszélünk, így az axiómákból deduktíve levont állítások nem feltétlenül állják meg a helyüket, tekintve, hogy minden ember individuum, azaz különböző normák kötik őket, és különböző célt igyekeznek elérni. Az utilitarizmus/hedonizmus nem mindenkinél végső cél... Nem szabad abból kiindulni, hogy nekünk mi a fontos, ugyanis az emberek igencsak különbözőek.
2014. máj. 31. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
50%
Jaguár te egy gyökér vagy...nem..egy főgyökérzet
2014. máj. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
Nem főgyökér. Vannak nála rosszabbak is. Viszont tényleg van egy-két köcsög megszólalása - de néha tud rendes választ is idefickálni.
2014. máj. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:

Ha meg akarom csalni a párom megcsalom, ha nem akkor meg lehet akármennyi jelentkező is.

Az a baj, hogy ebben az esetben külső és belső tulajdonságokat hoztok összefüggésbe.

Az egy dolog, hogy valaki szép, nincs relációban azzal, mennyire hűséges.

Én pl nem iszom alkoholt soha, de az nem számít? Minél több van itthon annál nagyobb az esély arra, hogy igyak?

2014. máj. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:

Ti komolyan nem értitek b+? Hülyébbek vanbak itt mint gondoltam.

De hogy legyen példa is:


Hiaba akar félrelépni Komlós Brünhild Sülysápbögödén ha senkit se érdekel.

És hiába akar hűséges maradni az üzletasszony ha egyszercsak felbukkan az idvarlói közt az álompasija.


Annyira meg ne legyél retardált hogy ne tudd azt, hogy az általánosítas és a statisztika NEM ugyanazt jelenti..

2014. máj. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
The last man standin, engem nagyon bírsz, privátban ezt írtad még anno, de most nem értek Veled egyet, ellenére, hogy bírlak :D Jaguar racionalitása helytállóbb ebben :P
2014. máj. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:

Értem b+!


Az, hogy nem értek egyet az nem azt jelenti, hogy nem értem.

Itt te vagy az aki alap dolgokkal nincs tisztában!

2014. máj. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!