Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Ti ezt megcsalásna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Ti ezt megcsalásnak vennétek?

Figyelt kérdés

Mostanában kb semmi nincs köztem és a párom között. 1 hónapja nincs szex, nem ölel meg, csókolózni már eszemet sem tudom mikor csókolóztunk.. a szeretlek szót sem hallottam már egy fél éve..

Kezdett gyanús lenni a viselkedése. Azt hittem a munkahelyi stressz miatt ilyen, mert az most van bőven, ezért hagytam is.

Nem bírt hagyni a gondolat,hogy megcsalhat.Mindenhol tudjuk egymás jelszavait, de azokat most lecserélte valamiért..

Szép dolog, nem szép dolog-les*zarom- felmentem a munkahelyi emailjébe és elkezdtem kutatni egy csaj után, akivel egy helyen dolgozott, de azóta a párom átkerült egy másik helyre, bár a cég még mindig ugyanaz.

TÖRÖLT(szerencsére vissza lehet állítani) üzenetek között ilyeneket találtam(a legyen a párom, b meg az a szuka)

a: tegnap nem írtál, hiányoztál

b: táppénzem voltam, de most,hogy írtál egyből jobban lettem

a:megakartalak látogatni, de egy műszakunk van most


Stb stb.. meg azt is hallottam,hogy túl sokat beszélgetni,amire már a munkatársai is felfigyeltek.

A csajnak van pasija, és miután erre rákérdezett párom, azt mondta, hogy"jaj nem járok senkivel".


Fogtam magam rákérdeztem az egészre, és ennyit vágott hozzám:"na és mikor költözöl haza?arra nem gondoltál,hogy direkt akartam, hogy meglásd ezeket az üzeneteket?"


6 éves kapcsolat ez egyébként..

Adjatok tanácsot kérlek titeket..


2014. máj. 31. 18:38
1 2 3 4
 1/34 A kérdező kommentje:
*beszélgetnek bocsi
2014. máj. 31. 18:39
 2/34 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem egyértelmű, hogy megcsal. Nem merte kimondani a szakítást.
2014. máj. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
75%

"na és mikor költözöl haza?arra nem gondoltál,hogy direkt akartam, hogy meglásd ezeket az üzeneteket?"


Neked sem sok önbecsülésed van. Pasiból vagyok de kb akkor látott volna utoljára. Dobd ki azonnal.

2014. máj. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
Örülök,hogy 6 év után ezt érdemlem,hogy nem bír őszinte lenni, pedig hányszor kérdeztem, hogy van e valami..
2014. máj. 31. 18:43
 5/34 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem ne akard magad megalázni ... Hagyd ott a párod ,egy percet se pazarolj rá többet .. ! Sajnálom ,elhiszem ,hogy ki vagy borulva ..de majd később bánni fogsz minden könnycseppet ,amit érte ejtettél .
2014. máj. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
89%
Sajnálom elég gerinctelen. :(
2014. máj. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
92%
Igen, nem merte, de már ért benne a dolog és azért vàgott vissz, hogy menj, mert már ő is ezt szerette volna.
2014. máj. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
85%

Teljesen mindegy, hogy megcsalás-e vagy sem, nekem szakítóok ha ennyire hanyagol, vagy mással flörtöl vagy hülyét csinál belőlem vagy bunkón válaszol.


Nálad ez mind együtt van.

Jobbat érdemelsz.

2014. máj. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
25%
Miért legyen őszinte? Te talán őszintén megmondtad neki, hogy zavar valami? Nem, hanem rögtön a háta mögött kezdtél kutakodni. Gerinctelen és undorító dolog tőle, hogy megcsalt, de te se vagy sokkal különb. Ennyire működésképtelen kommunikációra hogy akartatok ti komoly kapcsolatot építeni?
2014. máj. 31. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
21%

Kérdező, kommentelők, ha ennyiért mindenki elválna, akkor már nem lennének házas emberek ebben az országban!

Te csak ürügyet kerestél! Igaza van a férjednek!

Költözz haza!

2014. máj. 31. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!