Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Ti ezt megcsalásna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Ti ezt megcsalásnak vennétek?

Figyelt kérdés

Mostanában kb semmi nincs köztem és a párom között. 1 hónapja nincs szex, nem ölel meg, csókolózni már eszemet sem tudom mikor csókolóztunk.. a szeretlek szót sem hallottam már egy fél éve..

Kezdett gyanús lenni a viselkedése. Azt hittem a munkahelyi stressz miatt ilyen, mert az most van bőven, ezért hagytam is.

Nem bírt hagyni a gondolat,hogy megcsalhat.Mindenhol tudjuk egymás jelszavait, de azokat most lecserélte valamiért..

Szép dolog, nem szép dolog-les*zarom- felmentem a munkahelyi emailjébe és elkezdtem kutatni egy csaj után, akivel egy helyen dolgozott, de azóta a párom átkerült egy másik helyre, bár a cég még mindig ugyanaz.

TÖRÖLT(szerencsére vissza lehet állítani) üzenetek között ilyeneket találtam(a legyen a párom, b meg az a szuka)

a: tegnap nem írtál, hiányoztál

b: táppénzem voltam, de most,hogy írtál egyből jobban lettem

a:megakartalak látogatni, de egy műszakunk van most


Stb stb.. meg azt is hallottam,hogy túl sokat beszélgetni,amire már a munkatársai is felfigyeltek.

A csajnak van pasija, és miután erre rákérdezett párom, azt mondta, hogy"jaj nem járok senkivel".


Fogtam magam rákérdeztem az egészre, és ennyit vágott hozzám:"na és mikor költözöl haza?arra nem gondoltál,hogy direkt akartam, hogy meglásd ezeket az üzeneteket?"


6 éves kapcsolat ez egyébként..

Adjatok tanácsot kérlek titeket..


2014. máj. 31. 18:38
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
57%
A sok elhagyott löv.....ok, válaszaira hallgatsz, akkor megérdemled a sorsodat kérdező!
2014. máj. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:

Igen elmondtam neki, hogy mi zavar, próbáltam beszélgetni, kezdeményezni és kb annyi volt a válasza,hogy"most ne , nincs kedvem, hagyj már ezekkel"


én nem tudom ezeket elnézni, és nem érdekel más házassága "kedves" utolsó

2014. máj. 31. 18:49
 13/34 Őszödi Ferenc ***** válasza:
Hagyjátok egymást a fenébe.
2014. máj. 31. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:
utolsó előtti most már..bocsánat.
2014. máj. 31. 18:49
 15/34 anonim ***** válasza:
9%
"A szeretlek szót sem hallottam fél éve" Te hányszor mondtad a férjednek? Még te sajnáltatod magadat! Fel vagyok háborodva!
2014. máj. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
11%
Nem veszít veled mondjuk a férjed sokat, ahogy látom! Aztán otthon kellesz e?
2014. máj. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:
utoljára tegnap mondtam..mint minden áldott nap. Kapok egy gyenge "én is" választ, vagy semmit..általában semmit.
2014. máj. 31. 18:53
 18/34 anonim ***** válasza:
46%
6 év után nem ezt érdemelted ez biztos. És még utána a reakciója. Hihetetlen. Ne hagyd magad megalázni.
2014. máj. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
83%

Tapasztalatból mondom,a bűnös embereknek mindig is támadó reakciója van,legyen ez egy bolti lopás,vagy megcsalás.

Nekem ez a kis párbeszéd elég is lenne,de ha szerelmes lennék tuti vakítana az egy picit és hű még jobban utána kéne nézni meg miegymás,de az a helyzet hogy ezt külső szemlélőként jobban lehet átgondolni bizonyos dolgokat.

Annyit csinálhatsz hogy hagyd ott a fenébe! Pakolj és menj(gondolom nála laksz),ha szeret valamennyire úgy is utánad fog menni,de nem biztos hogy utánad fog menni,mert úgy néz ki hogy nem szeret téged.Ha szeretne akkor nem csinálná a hülyeségeit a kolléganőjével vagy kivel is.És azt ne nézd hogy mióta vagytok együtt,valakik több idő után is szétmennek(ha csak nem születik gyerek meg ilyenek)

2014. máj. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
13%
19-es, te utánad se ment a kutya se!
2014. máj. 31. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!