Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Voltatok már így? Hülye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már így? Hülye lennék várni rá és újrakezdeni, ha visszajön? Azt mondja nem élte ki magát s egy ideig nem kell komoly kapcsolat.18L

Figyelt kérdés

Barátommal nemrég szakítottunk.Kicsit sok volt a veszekedés,látszott rajta,hogy valami megváltozott nála.Kimondtuk a szakítást.Én nem voltam tisztában az okokkal,ezért egy hét után ezt boncolgattam vele.


Mondtam,hogy nagyon szeretem még,és ha az a probléma,hogy sok a vita,akkor megpróbálok sokkal elnézőbb lenni.

Ekkor kibökte,hogy ő igazából élni akar. Nem akar 'lekötött'lenni. (amit nem értek,hisz én mindent megadtam neki, sosem volt bajom ha minden hétvégén kocsmázott vagy bulizott,legtöbbször együtt is nagyon jól éreztük magunkat szórakozóhelyeken)


Nagyon megalázva éreztem magam,hogy én próbálok futni utána,ő meg ridegen visszautasít,hogy értsem meg ő EGY IDEIG nem akarja velem újrakezdeni,kell a szabadság.

Többször mondta,hogy egy ideig.Ebből azt értettem,hogy ha ő kiélte magát és csinált mindenfélét majd visszajön hozzám.


Hülye lennék visszafogadni majd,ugye?Ez tiszta átverés rám nézve,mert ha szeretne nem menne el.Nem hagyna el pár évre,aztán megint újra, ha ez igazi szerelem lenne.

Most kicsit gyűlöletet érzek,de közben szeretem is.Nem tudom mit tennék,ha újra próbálkozna.Mert legszebb 2 évemet töltöttem vele.


Voltatok már így? Lehet ebből majd újra tiszta szerelem,ha most így elhagyott?


2014. jún. 1. 09:28
1 2
 11/17 vicr4m ***** válasza:
Ez a kiélés dolog inkább magyarázkodás csak. Ha szerelmes vagyok, akkor eszembe sem jut, hogy még más lányokkal ki kellene élnem magam. Amennyiben valaki ezen rágódik, akkor valami hiányzik a kapcsolatból, ami miatt nem tud kiteljesedni szerelemmé.
2014. jún. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Ez a duma gyakorlatilag analóg,a "még nem vagyok kész egy kapcsolatra","legyünk csak barátok","nehézségek vannak az életemben,csak ezekre tudok koncentrálni" bullshit szövegekkel.Ha annyira szeretne sosem hagyna el ilyen szöveggel,még ha távkapcsolat is alakulna ki,sem szakítana Veled.Hagyd a fenébe,jöjjön rá magától,hogy mit vesztett,Te addigra túl leszel rajta,és tűsarokkal rúghatod tökön,röhögve.(persze,csak képletesen,mert még a végén megbüntetnek.)
2014. jún. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

Most már tisztább...

Csak még arra kéne rájönnöm,hogyan felejtsem el.

2014. jún. 1. 10:11
 14/17 anonim válasza:

hogyan felejtsd el? először is szakíts meg vele minden kapcsolatot minden ami rá emlékeztet töröld ki dobd ki tiltsd le mindenhonnan fészbuk töröld a telefonszámát ja és ne hagyj kiskapukat h jaj csak megnézem... semmi ne legyen a közeledben ami hozzá köt vagy rá emlékezetet ha ez meg van akkor csak az időnek kell telnie... ami elég lassan telik h felgyorsítsd a felejtést csinálj magadnak programokat lehetőleg közösségieket de ne ívásból és züllésből álljon mert annak rívás lesz a vége... pl most jó az idő menj el egy lovas iskolába tanulj lovagolni (ez nagyon sokat segít a sérült emberen a lányok meg amúgy is szeretik a lovakat) vagy a barátnőiddel menjetek a szabadba főzzetek egy gulyást vagy süssetek szalonkát vagy sátorozzatok szóval csinálj valamit és ne egyedül!


tapasztalatból írom neked ezeket velem is elég sok szar dolog történt de aztán minden okés lesz hidd el


ja ha meg keres küld el a p_csába mert legközelebb nagyobbat koppansz ha összeszűröd vele újra a levet

2014. jún. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

köszi a tanácsokat!

Már megtettem,hogy letiltottam mindenhonnan.

A nyári szünetben nem is fogom látni, viszont ősztől újra sokszor összefutunk a suliban...vajon elég lesz 3 hónap,hogy teljesen elfelejtsem,és ne érezzem magam rosszul ha újra meglátom?

2014. jún. 1. 18:04
 16/17 anonim ***** válasza:

Tőled függ.

Akarsz játékszer lenni? Kihasznált akarsz lenni? Boldog akarsz lenni?

Ha megvannak a válaszok, azoknak megfelelően cselekedj végig.


Kifogtál egy trógert. Fájdalmas, de ez van. Ha jót akarsz magadnak, tiszteled magadat, akkor nem lesz baj.


Mellesleg, gratulálok, hogy ilyen gyorsan túl vagy a nehezén. Van egy ismerősöm, 21 éves, de olyan bután viselkedik... megcsalták, de visszafogadja, mert "sírt", de semmi sem változott. Aztán most saját magát is meghazudtolja, saját magát hitegeti, és mondja hogy boldog, aztán jön nekem sírni.


És sokan vannak még így. Ez legyen előtted, hogy ezt kell elkerülni.

2014. jún. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Most már biztos,hogy sosem fogok hinni neki,még ha próbálkozna is...inkább gyűlöletet érzek iránta,csak nagyon nehéz lezárni ennyi időt...
2014. jún. 1. 18:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!