Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom egy hete szakított...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom egy hete szakított velem, kérjem vissza a nála maradt ruháimat?

Figyelt kérdés

2 hónapig voltunk együtt, párszor nála aludtam, és ott hagytam pár ruhadarabot nála. Kibírom, ha nem látom többé őket, de azért jó lenne visszakapni, meg hát az ő egyik pulcsija is itt van nálam, azt pedig visszaadnám neki. Az meg már ráadás, h jó lenne még egyszer a szemébe nézni, bár lehet jobb lenne pár héttel később, de nem tudom, mi legyen. Egyébként az elején nagyon szerelmesnek tűnt, aztán idővel elbizonytalanodott (én időközben beleszerettem), és úgy szakított, hogy eltűnt, nem keresett többé...persze aztán rákérdeztem h akkor ezt vegyem szakításnak?, és azzal az indokkal szakított (facebook cseten), h rendbe kell tennie a gondolatait, nem tud most komoly kapcsolatban lenni. Most kérjem vissza a ruháimat,v várjak amíg leülepedik a dolog? Vagy várjak amíg ő mondja? Amúgy már egyáltalán nem beszélünk, de én nagyon sokat gondolok rá :(

19/L


2014. jún. 1. 09:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Gondolom, ha jobb esetben nem akarja őket hordani.
2014. jún. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 albert hunor válasza:
0%
Szerintem Hagyd aba vagyis ne menj visza a ruhádért és az övét se vidd fisza
2014. jún. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hagyd, lehet később ő keres majd.
2014. jún. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha nem csak valami alvós pólóról van szó, ami lényegtelen, akkor visszakérném. És minél előbb, még mielőtt kidobná őket. Aki képes arra, hogy fb-n szakítson, az erre is.

Mondjuk írnék neki egy SMS-t, hogy erre és erre még szükségem van, juttassa el valahogy.

2014. jún. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Átérzem a helyzeted, én is így jártam két hónap után szakított velem facebookon keresztül elég hülye indokkal... nem tudom mi van most az összes pasival meg van mindenki zavarodva..:( szerencsére nem maradtak ott ruháim de én a helyedben vissza kérném őket és nem várnám meg amíg ő mondja. Ehhez találkozni kell de legalább látod és beszélsz vele személyesen is és ha tényleg vége akkor talán könnyebb lesz így lezárnod mintha csak kétségek közt maradnál és arra vársz, hogy majd hátha ír még. 19/L
2014. jún. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!