Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most hogyan tovább? (lent)

Figyelt kérdés

3 éves kapcsolatomban a pasi: Nem hajlandó velem megbeszélni a dolgokat. Ha valami bánt, és megkérdezem rám vágja az ajtót.


Minap egy idegen megállított, és azt mondta,h a barátomnak van valakije. Rákérdeztem h igazat mondott-e az ismeretlen, és meg csal-e (úgy érzem, ezzel nem vetettem el a sulykot). Erre ideges lett.

A válasz az volt, h "nem tudom, de ha igen, akkor is mi van? ha ilyen hülye vagy, h idegenekkel szóba állsz, akkor inkább hagyjuk... egyébként is szerintem kitalálod az egészet, és nem is mondott senki semmit, hazudós vagy..."

Eléggé megbántott. A bizalom bennem már pár hónapja gyengül. Érzem, h együttlétek megváltoztak, ha (elmegy nem jön semmi). Megcsörren a telefonja, majd nem hívja vissza.... Többször viccelődik, h sokan vagyunk a kapcsolatban. Nem szóltam ezekért, csak egyszer arra kérem, ha nem szeret, és talált valakit, mondja meg őszintén. Ne vegye el az időmet.

Pár napra rá megkérdezte, h mész vagy maradsz? Én erre: Miért? Ő: Nem tudom. Azóta turbó fokozatra kapcsolt, de mindegy...

Ha menni akarok, hív, nem hagyja...Úgy gondolom, ha van is valaki nagyon nem szerelmes, mert akkor bevállalná. De ha nem lenne, nem okozna neki gondot, h azt mondja, h nincs, téged szeretlek. Azt sem értem, h miért olyan nagy baj, h néha szeretném érezni, h őszinte, és mellettem áll lelkileg is (a maga férfi módján. Miért gond, ha néha tiszta vizet akarok önteni a pohárba.


Persze szeretem nagyon, de ez így nem kapcsolat. Ha nem beszélek, rendben vagyunk, örök élet, meg puszi? Fáj, és nem tudom, hogyan legyek túl rajta.


2014. jún. 1. 10:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Hagyd ott neki és amikor felhívni nyomd ki majd egyszer vedd fel és közöld vele hogy most meghallgat és mond el mi bánt majd rakd le
2014. jún. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy miért vagy egy ilyen "pasi" mellett.

Komolyan...megaláz téged. Milyen duma az, hogy sokan vagytok a kapcsolatban? Ez még viccnek is rossz...

Meg azt mondja rád, hogy hazudós vagy.

Hol itt a tisztelet feléd? Sehol...


Szállj ki a kapcsolatból és add meg a lehetőséget magadnak, hogy egy normális férfivel legyél együtt.

2014. jún. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Próbáltál vele komolyan elbeszélgetni? Találj rá megfelelő időt és alkalmat.
2014. jún. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tipikusan az a történet, ahol az egyik fél normális, a másik szemét. A normális szenved azért, hogy a szemét kedvébe járjon, de az nagy ívben tesz rá!

"nem tudom, de ha igen, akkor is mi van?"

Ezek után szerintem egyértelmű, hogy ott hagyod, és keresel egy normális fiút, aki valóban törődik majd veled!

21/f

2014. jún. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

3:

Igen, többször kértem, h beszéljünk. Nem támadtam le, csak mondtam, h ha nem túl fáradt, vagy leterhelt, üljünk le egy kicsit.

Ő mindig kerüli a komoly témát, úgy viselkedik, minta bántanám, vagy ha a rendőrségen lenne

2014. jún. 1. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!