Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyaralás gond. Mit legyen?

Figyelt kérdés

Szeretnék a nyáron elmeni valahova a nyáron, nekem lenne rá keret, de neki nem. :( Az ő részére lenne nekem, de sajnálom rá a pénzt, vagyis inkább másra fordítanám. Mit tegyek szerintetek? Nekem 300e-ig beleférne a keretbe, neki meg kb 40e. :( Szoktunk menni wellnessezni amit én fizetek, de ez sok lenne nekem, ha az ő részét is én állnám. Köztes megoldáson gondolkodom...


22/L


2014. jún. 1. 13:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha elmentek mondjuk horvátba egy hétre egy apartmanba, akkor 180-200 körül kijöttök! :)
2014. jún. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Áh szerintem menj a barátnőkkel inkább!
2014. jún. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
300ból 2en is nagyon jó helyre el tudtuk menni másfél-2 hétre szerintem. Horváthban főzenoban 40 euró körül van egy szoba szinte bárhol, az mondjuk 12.000 forint 10 napra akkor 120. Bőven marad még az utazásra, kajára, meg egyéb dolgokra pénz, ő beleadja amennyit tud, te pedig kisegíted.
2014. jún. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Nem tudom, hogy neki miért nincs elég pénze és közöm sincs hozzá de szerintem a világon az egyik leggázabb dolog az ha a csaj fizeti a pasi dolgait...És most jöhetnének a kritikák, hogy pénzéhes vagyok de nem! Sosem voltak gazdak pasijaim és nem is akartam viszont ha egy pasi már engedi a nőnek, hogy mindent álljon neki, az RETTENETESEN GÁZ. Az olyan az nem férfi hanem PÖCS. Bocsi de ez az én véleményem
2014. jún. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

én mennék egyedül

23L

2014. jún. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

# 4


Hát ő is 22 éves és friss diplomás és nem keers olyan jól mint én. Barátnőknek sincs 300e egy nyaralásra sajnos, egyedül meg tuti nem megyek. Mit csinálnék? :D

2014. jún. 1. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!