Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a jelei annak, hogy túllépett valaki az exén?

Figyelt kérdés

Az eltelt idő nyilván nem lényeg, hiszen sokan 5-10 év után is szerelmesek.

Az új kapcsolat sem száz százalék, mert van aki csak ebbe menekül a bánat elől.


Ajándékok, fotók kidobása, törlés fészbukról?

ha már nem beszél róla?


Szerintetek?


2014. jún. 1. 14:19
 1/5 anonim ***** válasza:
kitaposta a belét miközben ugrált rajta majd szépen tovább sétált
2014. jún. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hmm mik a jelei

Nos első jelek a fotók emlékek eltünnek az internetről eltünik a sok zokogós depis dolog az üzenőfalról , nem keresi az exét ha találkozik vele vagy ismerös vagy barátként kezeli nem próbálja visszacsábitani nem hozaz fel neki mi lett volna ha illetve milyen vagy mi volt régen ... illetve uj kapcsolatba lép amiben látszólag boldog és a jelek is azt mutatják hogy az ... :)

Kb ezek az észlelhető jelek de minmim idő aminek el kell telnie pár honap egy két év kinél hogy .. aki már a kapcsolat közben is eltávolodott a párjától illetve kevesebbet voltak együtt nem éveket annál hamarabb és könnyebben megy

2014. jún. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Minden gondolatban dől el.

Én egy éve szakítottam, úgy hogy szerelmes voltam, fél évig nem is találkoztunk. Az elején még minden pillanatban csak rá tudtam gondolni, és bármilyen témánál voltunk akárkivel, a vége mindig az lett, hogy róla beszéltem. Aztán eltelt fél év és utána jó párszor találkoztunk, most meg már azt veszem észre, hogy a barátnőjével is milyen jóba lettem, és, hogy örülök a boldogságuknak. Azt hiszem, talán a fontos az az, ha az ember az exére mint barát tekint, vagy teljesen elfelejti, kilépnek egymás életéből.

Az olyan dolog meg h törlés facebookról meg csak egy béna netfüggő gondolkodás, semmi értelme hacsak az ember annyira nem elmebajos, hogy azt gondolja fontosabbnak a világnál..

2014. jún. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A fészbukos törlést inkább érzelmi alapon gondoltam, elvégre az ember nem kíváncsi az ex mindennapos nyomorára, idézeteire, fotóira.
2014. jún. 1. 16:40
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha nem akarod látni a posztjait, elég ha a követését állítod le, nem kell törölni, az olyan gyerekes, hiszen attól még ismerősöd, és később jóban lehettek. Sajnálom, hogy a legtöbb embernek a törlés az első reakciója, ami hirtelen felindulásból történik, később viszont, ha enyhül a harag, akkor újra bejelöli a másikat. :D Enyhén szólva szánalmas. :) Ha törlöd, akkor végleg.


Honnan lehet tudni, hogy tovább lépett valaki? - Kevesebbet gondol rá, ritkábban hozza szóba. Nem keresi a társaságát, nem ellenőrizgeti a bejegyzéseit, konkrétan levegőnek nézi. Az új kapcsolat valoban nem minden esetben biztos, de ha el kell gondolkodni azon, hogy vajon már túllépett-e valaki az exén, akkor valószínűleg van még min dolgozni.

2015. okt. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!