Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez a kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez a kapcsolat halott már?

Figyelt kérdés
másfél éve vagyunk együtt, utóbbi időben sokat veszekedtünk. Úgy döntöttünk h pár napig nem beszélünk h mindenki letisztázza magában h mit akar. Én ez idő alatt rettenetesen éreztem magam, mert néha komolyan azt gondoltam h szakítanom kellene vele, de ugyanakkor szeretem, csak nem illünk össze. Ma találkoztunk, és nagyon furcsán éreztem magam, valahogy unalmas volt az egész és aztán haza is jöttem, nem akartam nála aludni, mert folyton mentem hozzá régebben, kb függtem tőle, és azt akarom h ne kapjon meg ilyen könnyen és ezáltal az önértékelésemnek jót teszek, h más programokat is csinálok, mint vele lenni. De most nagyon furcsán érzem magam, h ennyire hidegen hagyott a dolog. Szerintetek ez már kifújt, vagy csak hagynom kell kis időt és megnézni h h alakul a dolog, ha most kicsit visszaveszek a rajta való csüngésből és más dolgokat is csinálok?
2014. jún. 1. 21:38
 1/7 anonim ***** válasza:
kor / nem ? te, ő
2014. jún. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
23 vagyok és nő, ő kicsit idősebb
2014. jún. 1. 21:49
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha furán érezted magad,akkor nem éreztél vonzalmat sem?Lehet kiégett a kapcsi...
2014. jún. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
most, h végre el tudtam engedni valamennyire, h nem akartam megfojtani a szeretetemmel, ő hirtelen sokkal érdeklődőbbé vált. Megköszönte a találkozót, és fél óra múlva már írt is h következőleg elmehetünk moziba, mert mondtam neki h h szeretnék. Szóval próbál a kedvembe járni, korábban annyit csesztettem h foglalkozzon velem h kb menekült előlem.
2014. jún. 1. 21:53
 5/7 A kérdező kommentje:
szeretném megmenteni, mert gyönyörű emlékeink vannak, és úgy érzem h szeretem. De néha meg h nem is tudom mit akarok...
2014. jún. 1. 21:54
 6/7 anonim ***** válasza:
Garry Chapman: A szerelem pszichológiája, ez talán segít a te problémádon is :)
2014. jún. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 AlinaHella ***** válasza:
Szinte teljesen ez a felállás nálunk is, csak én már szakítottam, de kezdek kételkedni a döntésrm helyességéről. Írd meg, ha gondolod, hogy mi lett végül ! : )
2014. aug. 3. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!