Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a barátnőm harmadik randin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátnőm harmadik randin elbizonytalanodik, akkor az a kapcsolat halott?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy lánnyal első randin már csók stb, nagyon hangoztatta, hogy szeret és akar. De harmadik randi után mikor már közeledik a szex megijedt, hogy kicsit kusza lett belül stb, az a randi se volt olyan nagy láng már. Kérdeztem, hogy szeret-e még és mondta igen nagyon szeret és nem akar elveszíteni stb. Szerintetek, ez a kapcsolat már halott vagy még erősödhetnek az érzelmek benne?
2012. dec. 16. 12:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem halott, de megértem a barátnődet én is hol imádom máskor meg szinte nem is hiányzik. Nem tudom hova tenni ezt ezeket az ambivalens érzelmeket, de szerintem hangulaton is sok múlik. Meg az ember is folyamatosan változik. Adj időt neki, az ember általában nem az első két három randin szeret bele a partnerbe (a szerelem első látásra helyzetet kivéve amiben amugy nem is hiszek) hanem az érzés később alakul ki ahogy megismeri egyre többet lát belőle és szép lassan megszereti. Nem kell pillangókat várni, a romantikus filmek nem mindig az igazat mutatják az élet más.
2012. dec. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Hole Hunter ***** válasza:

A harmadik randi még nem kapcsolat...a negyedik sem stb.

Egy kapcsolat attól lesz az ami, hogy testi-lelki kötődés alakul ki...vmi szerelem félének hívják, ha jól emlékszem.

2012. dec. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Csatlakozom a ketteshez.


3 randi még nem kapcsolat, csak az ismerkedési fázis.

Ilyenkor még nem a barátom/barátnőm és nem mondom, hogy szeretem. Mire fel? Még nem is ismerem eléggé.

2012. dec. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
akkor ez az ismerkedés halott, úgy kérdezem, vagy a bizonytalanodás ellenére még lehet belőle kapcsolat?
2012. dec. 16. 13:01
 5/8 anonim ***** válasza:
Túlzottan előrementetek az ismerkedésben!Lehet,hogy elgondolkozott ezen,és most próbál egy kicsit lassítani!
2012. dec. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hogy mondhatja a harmadik randin, hogy szeret? Meg nem is ismer.

Legy turelemmel, es adj idot.

2012. dec. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Vegyél vissza! Lassíts le!


Épeszű ember 3 randi után még nem mondja és nem is kérdezgeti a másikat, hogy "szeretsz?"!

Korai.


Az, hogy megtorpant, jelentheti szimplán azt, hogy megjött az esze.

Vagy tart attól, hogy csak arra kell neked.


Egyébként nekem is az jönne le.

Mi ez már, hogy "mikor már közeledik a szex"...


3 randi után? Miért nem inkább akkor, amikor mindketten (magyarán: ő is!) készen áll rá?

2012. dec. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
3.randi után a szexre térni elég merész... szerintem kicsit előreszaladtál a dolgokkal. Találkozzatok újra, és ne szólj semmit a dologról, sőt, ne is nagyon említsd neki a ,,Szeretsz?" témát. Az lesz az igazi ,,fokmérő".
2012. dec. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!