Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit válasszak? Pénzt vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit válasszak? Pénzt vagy párkapcsolatot?

Figyelt kérdés

Amióta együtt vagyunk, anyagi gondjaim lettek. Jól megvoltunk, meglettünk volna, de az idegeimre, egészségemre ment az anyagi gond, tartozások,ami még tart. A drogok világába is belenéztem elég rendesen. Pszichés bajom lett az egész élettől. Most külön vagyunk, abbahagyta a drogozást és velem akar lenni. Rájött, hogy elrontott miatta dolgokat. Szerintem összeillünk, jól meglettünk volna,anyagi bajok nélkül. Most minden tartozás az én nevemen van, meg kell a Tb-mre a pénz, műteni fognak. Ha vele maradok, nem lesz fizetve semmi sem, mert nincs pénze. Ha elmegyek dolgozni, hamar rendbe jövök anyagilag, csak nem fogadja el a munkámat.g meg azt, hogy utazgatok. Mi legyen szerintetek?

Pánikbeteg vagyok az egésztől, elég súlyosan.


2014. jún. 1. 22:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
55%
Úgyis a pénzt fogod.
2014. jún. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Elég provokatívra és félreérthetőre sikerült a kérdésed.

De egyébként szerintem menj el dolgozni, járj el pszichológushoz, hozd rendbe magad testileg, lelkileg.


Ahhoz az emberhez viszont soha többet ne menj vissza, aki rávett arra, hogy tönkretedd magad (drogozz), eladósodj, stb.

Az ilyen ember egy féreg, szarta le az egészséged. Felejtsd el.

2014. jún. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Mindenki tudja hogy a párkapcsolat gondal jár. de ezt te döncsd el, és ne más helyetted!
2014. jún. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szerintem a pénzt válaszd, vagy túl sokáig így nem húzod.
2014. jún. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Elég kuszára sikerült az irományod, mint ha számban és személyben nem mindig stimmelnének a mondataid.

Egyik mondatodban még te drogoztál, a másikban már ő. Most akkor hogy is van?


Másrészt magyarázd meg, hogy ha külön-külön jól megvagytok, akkor ha összejöttök, miért úsznál egyből adósságban?


"Szerintem összeillünk"

Szerintem meg nem. Te a pénzzel akarod kifejezni a szerelmet, és előbbre való a pénz, meg az "elvek", mint az érzelmek. Őt meg zavar a munkád. (Egyébként mit is dolgozol?) Egyáltalán nem illetek össze.

2014. jún. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Ő drogozott, nem én.

Nem külön lakva vagyunk el jól,hanem amikor együtt laktunk, jól is mehetett volna a dolog,ha nem víszi túlzásba a züllést.

Már megbánta,elvileg változott is.

Nem a pénz miatt vagyok annyira oda, hannem azért, mert szerintem, ha megint vele leszek, csak nő a tartozás. Júliusban műtét és 3 hónapja nem dolgozok, kell a pénz a tb-re is.

Azért összevisszaság,amit írtam, mert próbáltam tömöríteni.

2014. jún. 1. 23:01
 7/14 A kérdező kommentje:
A helyesírási hibák meg sietésből erednek..
2014. jún. 1. 23:04
 8/14 anonim ***** válasza:

Azért annyira ne tömörítsd a dolgokat, hogy az már az értelmezhetőség rovására menjen!


Figyelj, a megoldás egyszerű: nem kell anyagilag támogatnod a züllését.

Gondolom, te vagy a nő, igaz?

2014. jún. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ha egy pasi ennyire lenullázott, egyszerűen machoizmus mellette maradni, sőt valszeg előbb utóbb te is vele tartassz.


itt nme a pénz hanem a csávó és a józan ész között kéne választani.


Mi az hogy a csávó nem tolerálja a munkádat? A k.va száját az ilyennek, ezt mégis hogy képzeli?! Hacsak nem a testedből élsz, akkor nem igazán értem mi a baja.

Ezzel a fiúval sztem nincs jövőd. Eddig is rosszul vagy mellette, megmenteni nem fogod, csak ő tudja megmenteni saját magát.


És miért vetted a nevedre a tartozásait? Ilyet nem csinálunk, de jó tanulópénz. Soha többet ne csinálj ilyet.

Van egy tippem, gondolom a cuccosát illetve egyéb dolgait kellett így finanszírozni, igaz? Ez esetben csak kihasznál, mégpedig arcátlanul.

2014. jún. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Igen, nő vagyok, lassan csak voltam.

Baj az, hogy bíztam benne. Nem akart rosszat,de megtette.

Sajnos nem tudok minimálbérből megélni, ha ennyi a tartozás, ezért mennék messzire dolgozni többért. Abból pár hónap alatt befizetném az elmaradást, ami 150.000 ft, meg még havonta 50 ezret utána fizetni októberig, utána csak 15000 ft lesz 1 évig. Ő nem tud segíteni, ha akar se, pedig nem a saját kedvemből vettem fel 2 hitelt is...

Elb.xtam ezzel, tudom. De most mit tegyek? Ja, még a sulimat,amit szerettem, nem tudom megcsinálni, végső vizsgákon bukok... Ilyen élet mellett tanulni lehetetlen volt.

2014. jún. 1. 23:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!