Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit csináljak? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak? A barátom állandóan kockul, ha nála vagyok.

Figyelt kérdés

Felkel és egyből nyomatja a hülye netes játékokat, aztán lolozni vagy minecraftozni kezd. Múltkor megengedtem neki hogy játsszon 1 lolt, mert megígérte, hogy utána átjövünk hozzám. Aztán mikor nem figyeltem, elindított még egy menetet, kiakadtam, azt mondta utána indulunk, ha lejátszotta. Majd elindított egy harmadikat, engem hazaküldött, hogy még játszik és majd utánam jön. (Én eddig végig az ágyban ültem, és nyomkodtam a telefonom, mert le se szart.) Aztán hazamentem, egész nap rá vártam, de nem jött, nem is hívott, este 11kor felhívtam, mire mondta, hogy elaludt.

Állandóan az van, hogy én az ágyában fekszem, ő meg kockul meg ts-en beszélget közben a csapattársaival vagy kikkel, és tanulni sem tudok. Ha meg leszidom érte, akkor meg egy hisztis p*csa vagyok.

Ha mondom, hogy na jó, én megyek haza, nem is azt mondja, hogy maradjak mert inkább foglalkozik velem, vagy mittomén, hanem hogy ok... Már nagyon elegem van. Hogy szoktassam le erről a sok sz*rról?

18L 19F

Köszi előre is a válaszokat.


2014. máj. 25. 15:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is elég nagy gamer vagyok, de a szexet eldobni érte?:D Az már betegség.
2014. máj. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Kockát nem tudsz leszoktatni játékról csak akkor ha nagyon fontos vagy neki, de ebből azt szüröm le hogy nem érdekled
2014. máj. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ez ellen nem tudsz mit tenni. Ha fontosabb neki a játék mint a nő, akkor ott már rohadt nagy baj van. Szakíts vele, más megoldás nincs.
2014. máj. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szakíts vele. Vedd el a gépét. xd
2014. máj. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Gyere át hozzám, biztos nem a billentyűzetet nyüstölném!
2014. máj. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Annyira egyszerű, hogy nem érdekled. Kocka és kocka közt is van különbség.
2014. máj. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem kell leszoktatni, a játékok jobban érdeklik mint te, ennyi. Ha leszoktatnád, akkor sem lenne az az odaadó, érdeklődő barát amilyen akarsz.
2014. máj. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én is szeretek kockulni, na de azért a nő prioritást kapna minden szempontból.. Aki már ezt is eldobja, ott tényleg komoly gondok lehetnek. 21/F
2014. máj. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
94%

4-es!!!

A fiú fogja elvenni a gépét.-feleségül

Kérdező! Naa semmi pánik. Adj neki ultimátumot: Vagy én, vagy a gép(drámai tekintet).

Buзulsz tovább a kockákkal, én meg szakítok veled, és elterjesztem rólad a környéken, hogy a gépedet dugod, vagy idejössz és tisztességesen megdugsz!

2014. máj. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Megmondod neki hogy ez neked így nem megy tovább, mert unod már ezt az egészet hogy folyton csak a játékkal van elfoglalva ahelyett hogy veled törődne.


Nem tudom hogy jöttetek össze, milyen dolgok miatt szerettél bele, de én például a legnagyobb szenvedélyem volt a kockulás még 3-4 éve és képes voltam leállni vele amikor kialakulóban volt egy kapcsolatom, amiből sajnos semmi nem lett, és akkor tudtam hogy ez a kockulásos dolog nem jön be a lányoknak.


Engem ezek már nem is kötnek le igazán, tehát én ha lenne barátnőm tuti vele foglalkoznék, kockulni sem szoktam már, neten olvasgatok, irkálok, filmezek meg minden.


De nem is ez a lényeg, most ha szereted a barátod mondd meg neki hogy ez neked így nem állapot, ha átmentél hozzá nyilván nem azért mentél hogy ott ülj az ágyon és telefonozz hanem hogy egymással foglalkozzatok.

Mondd meg neki hogy döntse el mit akar, ha nem vagytok együtt akkor játszhat amennyit csak akar, ha meg együtt vagytok hagyja azt a hülye játékot a fenébe.


Ha ez nem megy akkor fenyítsd be hogy szakítani fogsz vele mert ez neked így nem megy tovább.

Ha van esze akkor változtatni fog, de ha szakítasz is vele akkor ha igazán szeret 2 hét múlva könyörögni fog hogy fogadd vissza, ha nem teszi akkor nem is szeret igazán!


Sokan mindenről lemondanának egy kapcsolat kedvéért, vagy változtatnának valamin.

Ha ő erre nem képes akkor gondolkozzon el azon hogy te egyáltalán kellesz-e neki.

Fogadok hogy a kockuláson kívül semmit nem csinál, nem jár el sehová, netes barátain kívül nincs senkije, és fogadok hogy téged is a suliban ismert meg amikor nincs gép előtt.

2014. máj. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!