Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem hittem neki, és most lelkifurdalásom van?

Figyelt kérdés

A párom ma elhajtott, hogy ne, mert fáj a feje, én meg nem hittem el, és odavetettem neki, hogy lehet őszinte is, ha nem kíván, nem kell ilyen átlátszó kifogás. Utána kiderült, hogy igaza volt. Hiába kértem bocsánatot, még mindig nagyon rosszul érzem magam, amiért megvádoltam, hogy találgat.

A héten ez a harmadik vitánk, és úgy érzem, mind miattam van, mert egyszerűen azon is besértődök, ha valaki hangosan vesz levegőt.

Tegnap kiakadtam, mert az exével beszélt (tudja, hogy rosszul esik, de ez fontos volt), holott semmi jogom, az exe se akad ki, mert velem van.

Ma azon, hogy kérdeztem valamit, amire ő nem akart válaszolni (semmi múltbeli, azt akartam megtudni, mit akar felvenni a hétvégi koncertre, mit mossak ki), erre lekiabálta a fejem, hogy azt majd eldönti előzőnap este, ne fárasszam baromságokkal.

Annyira félek, hogy a hülyeségeimre rámegy a kapcsolatunk...


2014. jún. 1. 23:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Biztos Te vagy a hülye?
2014. jún. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"A párom ma elhajtott, hogy ne, mert fáj a feje, én meg nem hittem el, és odavetettem neki, hogy lehet őszinte is, ha nem kíván, nem kell ilyen átlátszó kifogás."


Mert te minden alkalommal elfogadod a közeledését? Még soha nem mondtál nemet? Miért kell ezen besértődni?

2014. jún. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, minden alkalommal, mert nem teszi valami gyakran.
2014. jún. 1. 23:34
 4/5 anonim ***** válasza:
Elég a gyökér egy párod van.
2014. jún. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Még neked van lelkifurdalásod?
2014. jún. 2. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!