Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha szerelmes vagy valakibe de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szerelmes vagy valakibe de ő nem akkor mikorra fog elmúlni? Van olyan aki járt már hasonló cipőben? Igazán elmúlhatna már, az agyam felfogta hogy nem kellek csak a szivem nem.

Figyelt kérdés
2014. jún. 2. 17:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Hajaj... én már évek óta szerelmes vagyok egy lányba, akivel jóban voltunk, és elmondta, hogy csak barátként tekint rám. Azóta volt egy kapcsolatom, és most egy másik lánnyal vagyok összejövőfélben... de valahogy úgy érzem, hogy mindegyikükben csak a fent említtet nő ,,mását" keresem. Éppen ezért nem tehetek mást, minthogy nem játszok senki érzéseivel. 4 éve nem ért véget ez a helyzet... pedig én is úgy vagyok vele, hogy az eszem tudja a választ, a szívem nem.

Ha ez nem ördögi kör, akkor semmi sem az. Tiszta szívből kívánom neked, hogy te lábalj ki ebből minél hamarabb!

2014. jún. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha az agyad felfogta már akkor Van remény. Foglald el magad és keresgélj
2014. jún. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ha tudnám hogy soha sem fog elmúlni nem is tudom mit csinálnék magammal, semmi nem tesz boldoggá ami előtte azzá tett, már bánom hogy megismertem, előtte boldog voltam most meg csak szenvedek...
2014. jún. 2. 17:37
 4/6 anonim ***** válasza:

Egy másik férfi feledtette el velem. Ma már ő a férjem.


Majdnem 1 évig voltam oda a pasiért, közben volt pár kapcsolatom is, de nem jöttek össze. Aztán jött a férjem, és szerelmes lettem belé, gyakorlatilag az első randinkon:) A másik sráccal barátok vagyunk azóta.

2014. jún. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én 2 és fél évig voltam így szerelmes egy fiúba, akivek tudtam hogy nem lesz semmi, de nem bírtam nemszeretni teljesen a bolondja voltam. Aztán jött egy fiú aki érdeklődött irántam és akart engem. És ahogy megismertem ezt a fiút egyre jobban meg kedveltem és egyszercsak azon kaptam magam, hogy szeretem össze is jöttünk, és a másik meg csak úgy elmúlt.:) Tehát nefélj, ha jön valaki biztosan így leszel ahogy én voltam. Addig meg szeresd és ne szenvedj!
2014. jún. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor fog elmúlni amikor megjön a következő, akit megtudsz ugyanúgy vagy még jobban szeretni. Addig nem sajnos :(. Én is így voltam ...három évig epekedtem az exem után, amikor felbukkant a mostani barátom :D Azóta nem is gondolok az exemre:P
2014. jún. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!