Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes párok, Ti hogy alszatok? (mibe)

Figyelt kérdés

Meztelenül, bugyiba, ruhába?

Azért érdekel, mert én meztelenül alszok a párommal, és valahogy abba a tudatba voltam, hogy kb. mindenki így alszik... de az ismerőseim ruhába alszanak. És ti?



2014. jún. 3. 00:37
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Párom kis nadrág póló, én hosszú póló.
2014. jún. 3. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Bugyi/boxer, vagy meztelenül. Ha olyan helyen alszunk, ahol az emberek ki-be mászkálhatnak a szobában (pl. tábor), akkor veszek egy pólót is.


23N

2014. jún. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nyáron meztelenül, az év többi részében bugyiban és topban alszok. A párom mindig boxerben.
2014. jún. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
boxerban,meztelenül mikor hogy.
2014. jún. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Meztelenül alszunk mindketten mindig.
2014. jún. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Meztelenül összebújva, még akkor is ha nem vagyunk úgy együtt, a barátom imádja meg persze én is. Ha télen hűvösebb van akkor póló plusz vékony nadrág van mindkettőnkön többnyire. De mi nagyon sokszor meztelenül alszunk. Ha egyedül alszunk tehát ne egymásnál, akkor én is szinte meztelenül alszom már 16 éves korom óta, a barátom nem nagyon szeret, de ha velem van szinte mindig meztelenkedik :)
2014. jún. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
mindketten pucéron.
2014. jún. 5. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Úgy aludj ahogy jól érzed magad, én általában egy szál pöccssben alszok (ha együtt alszunk akkor meg pláne jobb úgy összebújni) de amúgy barátnőm fázós, néha (főleg mikor egyedül alszik, azaz nem ölelem meg) felkerül egy póló vagy ilyesmi ...
2014. jún. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!