Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A fiú akivel először randiztam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiú akivel először randiztam a tegnap azt mondta hogy ő neki az olyan lányok tetszenek akik nem k. rvák. Ez milyen dolog már?

Figyelt kérdés
Nem rám mondta ha nem úgy általában. Azt mondta hogy én egy tisztességes lány vagyok.
2014. jún. 3. 09:34
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

#18

Milyen mókás, hogy szükségesnek érezted odabiggyeszteni, hogy diplomás vagy.

Az, hogy összeszedtél egy diplomát nem zárja ki azt, hogy egy nőgyűlölő görcs vagy, bárhogy próbálod szépíteni.

Sőt, akár helyes és gazdag is lehetsz. Nem változtat semmin.

2014. jún. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

értelmességről volt szó!


a többi amit felsoroltál lényegtelen. a prosti az prosti, ez nem nőgyűlölet. a ribi is ribi. ki szereti őket? még a többi nő sem

2014. jún. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 icu75 ***** válasza:

#20 Jó körökben mozgolódhatsz :-)

Szerintem itt sokan saját magukat sem ismerik,nemhogy másokat. Ítélkezni mindenki tud,az könnyű4 :-D

2014. jún. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
jó körökben! ez elég sok férfira és nőre igaz.
2014. jún. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Mitől lenne fura éretlen meg tapló ... ? Talán elhamarkodott kijelentés a k.va. de sztem bókolni akart neked azzal, hogy a kvák ellentettjeként mutatott be téged.

Am meg inkább anyáddal beszélnéd meg az ilyeneket ha nem vagy elég érett h rájöjj magadtól vagy megkérdezd tőle hogy hogyan is értette, nem hogy itt a sok ... emberre hallgatsz (ami befolyásolja az életed) akik nem hogy a környezetükben élő embereket, de saját magukat sem ismerik.

2014. jún. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Most ezzel mi a probléma? Gondolom beszélgettetek sokat és szóba került ez is. Amúgy manapság nagyon sok nő kva, úgyhogy nem értem mi a probléma ezzel, hogy ezt a szót használta. Nyilván nem rád mondta, sőt...ha téged meg tisztességesnek tart, akkor nem értem miért ne találkoznál vele? Te talán még sosem mondtad egy lányra sem, hogy kva?
2014. jún. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!