Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A Barátom várni akar. Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Barátom várni akar. Hogyan segítsek neki?

Figyelt kérdés
Szóval a Barátom még várni akar. Egyelőre én is. Azonban mindig, mindenben nekem kell kezdeményeznem. Nem értem, hogy Ő miért nem teszi. Már mondtam Neki, és azt mondta, hogy majd igyekszik, de semmi. Nem hiszem, hogy nem akarná, mert ha pl. megcsókolom, akkor visszacsókol, sőt! el sem akar engedni. Hogyan segítsek feloldódni Neki?
2014. jún. 3. 19:55
 1/3 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2014. jún. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
19 évedsek vagyunk. 2 nappal vagyok idősebb nála :)
2014. jún. 4. 16:24
 3/3 anonim ***** válasza:
feloldódni viccel, humorral kell. Az h bénáztok az rendben van, majd kialakul. Addig meg ne vedd magadra h nem mozdul rád, több oka lehet. Lehet nem akar túl nyomulósnak tűnni, ami érthető ha előtte már esetleg volt csalódása. Én pl azt utálom ha társaságban csókolózik egy pár, illetlenség, csónak is megvan a maga helye és ideje, és csak a 2 párra tartozik. Szex után megváltozik majd minden amúgy is
2014. jún. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!