Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek a nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a nagyon csúnya szegény fiú és igazi csinos, jó nő párkapcsolatáról?

Figyelt kérdés
2014. jún. 3. 20:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
a mezsekönyvbe drága, a mesekönyvbe
2014. jún. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
4. neked a külső fontos, de nem kell mindig magadból kiindulni.
2014. jún. 3. 20:20
 13/15 A kérdező kommentje:
A hitetleneknek küldtem privátba képet pár ismerős párról :)
2014. jún. 3. 20:22
 14/15 anonim ***** válasza:
Meséltem már itt valamelyik kérdésnél: Évekkel ezelőtt volt egy barátom, nem volt jóképű, sem fiatal, ráadásul pocakos, alacsony, kopaszodó. Ezen felül még szegény is volt, alkalmi munkákból élt. Én akkor anyagilag elég jól álltam és egy magas, karcsú, homokóra alkatú, nem csúnya arcú lányt képzelj el a személyemben, tehát ha valaki ránk nézett, nem sok közöset látott bennünk. Elég népszerű is voltam a férfiak körében, mégis ő tudott teljesen az ujja köré csavarni akkoriban.
2014. jún. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Örülök nekik :). Nem biztos, hogy a jó nőnek a szépégideál jön be, a srác meg biztos tud vmit nyújtani személyiségében, ami megfelel.
2014. jún. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!