Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Népszerű, csinos lány és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Népszerű, csinos lány és macis, szerény fiú. Miért zavar sokakat?

Figyelt kérdés
Én egy csinos, kicsit cicababás (de azért nincs sok smink) szőke lány vagyok, aki viszonylag népszerű a suliban, főleg a fiúk körében. Van egy macis, de nagyon jószívű srác, akit megkedveltem 9. óta, de nem gondoltam rá úgy. Viszont pár hónapja elkezdtem többet is érezni iránta és kiderült, hogy ő már régóta szerelmes belém. Azóta együtt vagyunk. De viszont sok ember szerint ez kamu, mert hogy nem passzolunk? egymáshoz. Meg van egy elég népszerű srác akinek bejövök és állandóan zaklat, ja és az is kiderült, hogy hogy egy másik osztályból egy dundi lány meg a pasimba szerelmes és fejemhez vágta, hogy miért választottam őt, amikor bárkit megkaphatnék és egy nagy ribi vagyok. De én őt nagyon szeretem és amúgy sem jönnek be a vékony fiúk (de a kövérek se!) Félek, hogy tönkre akarják tenni a kapcsolatunkat. Ti mit tennétek? 17/L

2014. máj. 31. 20:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne hagyd nekik, sok undorító irigy kutya. Legyél boldog vele szeressétek egymást és álljatok ki egymásért. Idiótákat meg együttes erővel takarítsátok ki az életetekből.
2014. máj. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkoz senki massal, tudod a velemeny olyan mint a segglyuk, mindenkinek van, de senkit sem erdekel a mase. Szoval tegyel te is ugy, csak irigyek.
2014. máj. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
födet rá(juk)!
2014. máj. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szarnék magasról arra, hogy mások mit gondolnak, mindenki a másikkal foglalkozik, ahelyett, hogy saját magukkal foglalkoznának, ne essél abba a hibába, mint sokan, hogy mások véleménye alapján élik az életüket, ha te boldog vagy azzal a sráccal, akkor ne hagyjad, hogy tönkre tegyék a kapcsolatotokat.


Megjegyezném, hogyha szereted, akkor nem is fog sikerülni nekik.

2014. máj. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne hagyd,hogy mások mondják meg neked mi a jó! Ereszd el a füled mellett amit mondanak...
2014. máj. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Én igyekszem, csak meglepett a dolog. Mondjuk elég nagy szám van és kiállok a pasimért meg a barátnőim is támogatnak minket.

2014. máj. 31. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!