Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert nem elegszenek meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem elegszenek meg a fiuk a baratsag extrakkal kapcsolattal?

Figyelt kérdés
Miert akarnak kapcsolatot ha baratsag extakkal fent lehet tartani egy laza kapcsolatot es barmikor le lehet lecelni.Nincs szamonkeres nincs veszekedes. Fiuk miert nem elegedtek meg ezzel?
2014. jún. 3. 21:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert senki sem egyforma. A kulcsszó: szeretet és szerelem.
2014. jún. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha időm és lehetőségem engedi, én is jobban preferálom a komoly kapcsolatot!


Na de manapság nincs időm komoly kapcsolatot kialakítani, és mindent megadnék egy ilyen kapcsolatért! :D


És vannak, akik ezt nem becsülik meg? o.O

2014. jún. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de leszünk barátok?
2014. jún. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én jobban preferálom a szerelmi kapcsolatot, mert akkor többet tudok nyújtani, annak akit szeretek és ő ezt jobban is viszonozza.
2014. jún. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
gyere dugni, utána ha gondolod lécelhetsz, oksa? ;)
2014. jún. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mert a szeretkezés kb annyival jobb a szexnél, mint az IMAX 3D a technicolor technológiánál. Ha pedig átéltem már a jobbat, akkor miért érném be kevesebbel?
2014. jún. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez pasi függő, nekem például nagyon is bejönne egy barátság extrákkal kapcsolat egy lánnyal, sőt figyelmes, izgalmas pasiként éppen ilyet keresek :-)
2014. jún. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!