Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan viselnétek el, egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viselnétek el, egy hasonló helyzetet?

Figyelt kérdés
A kapcsolat eleje teljesen átlagos, bújás, csókok, minden ami kell. Kb 2 hónap után elhidegülés, úgy érzem, hogy nem vonzódik hozzám, nem bújik, nem csókol a szexet sem kívánja, ellátja a "bajomat", de nekem ez olyan sivárnak tűnik. Amikor felhozom a témát, mondja, hogy szeret, de ő nem tudja kimutatni. Ti mit tennétek a helyemben? Keres, meg jön hozzám, de nem érzem a visszaigazolást, hogy szeretne :(
2014. jún. 4. 09:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Addig jó, amíg keres. Nyilván az érzések gyengülnek idővel, de ha szeret, akkor nincs sok baj vele. Javaslom, hogy vidd el randizni valahova, mint amikor megismerkedtetek pl. menjetek el közösen moziba.
2014. jún. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Gondolom nő vagy. A kapcsolat meg tipikus. Ha bárkivel összejössz - mert ez a trend - akkor ez tipikusan ilyen helyzetett szül. Persze valakinél 1 év múlva jön ez ki.

Megkellene várni míg nem találsz valakit akivel összeilletek, egyhullámhosszon vagytok stb. Akkor jó lesz a kapcsolat 5 év múlva is.

2014. jún. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A lány ilyen sajnos. Nem igazán tudok mit kezdeni ezzel a helyzettel.
2014. jún. 4. 09:45
 4/7 anonim ***** válasza:

Én a saját életemben szeretem egyszerűen megközelíteni a dolgokat, a fontos és nehéz döntéseknél is.


Azt is fontosnak tartom, hogy felismerjem, hogy mi az, amiben van mozgásterem, és mi amiben nincsen, és elfogadom, hogy a másik "térfelén" nem tudok játszani, ugyanúgy, mint ahogy a sportokban sem.


Ha hasonló helyzetben lennék, a következő két kérdést tenném fel magamnak:


1) Arra vágyom-e, hogy ezt éljem meg a párkapcsolatomban.


2) Azt érdemlem-e, hogy ezt éljem meg a párkapcsolatomban.


Ha a két kérdés közül legalább egyre igen lenne a válaszom, akkor vele maradnék.

2014. jún. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

hááát ez elég rosszul hangzik, 2 hónap után agyalsz?

az agyalás helyett inkább csináljatok közös programokat, talán az összehoz benneteket.

Ami nagyon fontos 2-4 hétig ne szexeljetek, csinálhattok minden mást csak azt ne! Ez arra jó, hogy megismerjétek egymást, ha így is unalmas a másik akkor semmi keresni valótok egymás mellett.

2014. jún. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Fél éves a kapcsolat, 4 hónapja sajnos ez van. Szerintem nem vagyok elég jó neki, mondjuk egy jó hosszú barátság előzte meg, ezért nem is értem a dolgot. Tudta, hogy mit vállal.
2014. jún. 4. 10:15
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ha csak fél éves a kapcsolat és az első 2 hónap volt csak ilyen akkor itt valami sántít. Azért ennek jóval tovább ki kellene tartania szerintem. 2 hónap után elhidegülés?? Nem sok értelmét látom egy ilyen kapcsolatnak, én a helyedben szakítanék. Hiszen nem érzed így jól magad, és frusztrált vagy.
2014. jún. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!