Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm azzal állt elém,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm azzal állt elém, hogy már nem szeret úgy. Voltatok már ilyen- alább említett - helyzetben?

Figyelt kérdés

Tisztában vagyok vele, hogy ez azt jelenti, szakítani fogunk. Látom rajta már két hónapja, hogy nem az igazi a dolog. Ennek ellenére én nem akarok szakítani, úgy gondolom, adni kéne a dologra még egy esélyt. Igyekeztem az utóbbi időben a kedvébe tenni, de elutasító volt mindennel szemben. Fáj ez az egész, tudom, hogy jövő hétfőn megtörténik a dolog, addig még "hivatalosan" együtt vagyunk.

A kérdésem: mi a legegyszerűbb módja annak, hogy túltegyem magam a dolgon? Ti hogy csináltátok? Nem akarok abba a hibába esni, hogy szakítás után keresem, márpedig erre hajlamos vagyok.


Köszönöm a válaszokat.:)


23f


2014. jún. 4. 12:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Az érzéseit nem tudod megvenni, hiába nyalod a fenekád ha nem szeret már. Szerintem inkább te mond ki h akkor legyen vége ha nyíltan a szemedbe mondja h már nem a régi érzéseket táplálja irántad. Ez nem kapcsolat, elhiszem h te szereted...
2014. jún. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Majd írd meg mi volt.
2014. jún. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Azért nem fenéknyalásról volt szó, nem is papucsosodtam el. Csak éreztettem, hogy fontos nekem.


De félreértettél, mert igen, tudom, hogy ez már nem kapcsolat, azt is tudom, hogy nem menthető. Ahogy írtam is. Ettől függetlenül fájni fog, ha vége és félek, hogy keresni fogom. Mert hiába szoktam én általában az eszemre hallgatni, ott van az a nyomorult szívem is.:)


Szóval a kérdésem továbbra is az, hogy UTÁNA tudok-e valamit tenni, ami könnyíti a helyzetem? Csajozzak? Igyak? Mit csináljak?

2014. jún. 4. 12:17
 4/6 anonim ***** válasza:
Erre nem létezik kúra... Ki kell heverni. Persze ihatsz az legális drog és nyírja is az agyad. De jobb drog ha más nőkkel felejted el. Undorító leszek: 1 p*ncit kb. évenként 1-2 hónap és 1-2 p*nci ír felül. Az érzéseidnek viszont nem tudsz parancsolni. Inkább fektesd más nőkbe az energiád. Persze ezek előtt tarts "gyász" időszakot. Kicsit törődj magaddal, mutasd meg h téged ez nem dob padlóra. Szerettétek egymást, de sajnos vége lett. Az élet meg tovább. Itt a nyár, barnulj, bulizz, sportolj, csajozz, strand, strand, strand.
2014. jún. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, király vagy! :)
2014. jún. 4. 12:36
 6/6 anonim ***** válasza:
mondd meg te neki, hogy vége. akkor talán átgondolja még egyszer, ha ő veszít el téged, és nem fordítva.
2014. jún. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!