Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igaz, hogy 30 körül már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy 30 körül már minden normális férfi foglalt? Vagy a közeljövőben terveznek eljegyzést vagy már házasos és családjuk van?

Figyelt kérdés

2014. jún. 4. 19:14
1 2 3 4 5
 21/48 kolosszus22 ***** válasza:

"Egy barátnőm mondta, hogy feladja a párkeresést, mert az a férfi aki 30-as évei elején még nem állapodott meg és nem foglalta le egy másik nő azzal valami probléma lehet. :D Írnátok példákat, hogy hogyan lehetséges mégis az ellenkezője?"

Ennyi erővel ugyanúgy defektesek ezek nők is (sőt meg merem kockáztatni, hogy több a defektes nő manapság, mint a férfi), a nemek aránya nagyjából kiegyenlített, tehát azoknak a bizonyos egyedülálló férfiaknak a női párjaik is egyedül tengődnek valahol!

2014. jún. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 A kérdező kommentje:

Ja nőkre is igaz lehet.

De egy harmincas évei elején járó férfi összejöhet akár 5-10 évvel fiatalabb nővel is, míg tegyük fel egy 30 éves nő, aki komoly kapcsolatra és családra vágyik pár éven belül nem biztos, hogy szivesen válogat ugyanabból a korosztályból, amiből egy férfi.

2014. jún. 4. 22:50
 23/48 A kérdező kommentje:
Valószínűnek tartom, hogy a "nemnormálisakból" is legalább annyi foglalt, ami bíztató :D
2014. jún. 4. 23:00
 24/48 anonim ***** válasza:
100%

Egy férfi azért egyedülálló. mivel a nők visszautasítják.


Egy nő azért egyedülálló, mivel visszautasítja a férfiakat.

2014. jún. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 shopgirl27 ***** válasza:
91%
én is veszem észre, mint a kedves Kérdező hogy aki normális, aranyos, és kinéz, már bizony elkelt. szeretnék tévedni.Aki meg egyedül van, de szintén normális, valami okból nem tud létesíteni kapcsolatot. Megviselte korábbi kapcsolata, változó helyeken dolgozik, stb.
2014. jún. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
15%

mintha magamat hallanám kérdező!

az utóbbi években nekem is olyan pasijaim voltak,(30 és afelettiek)akikkel bizony nagy baj volt,pl túlságosan önző volt,vagy épp lelki sérült,vagy kicsi volt a szerszáma,stb.tehát diszfunkcionált,alkalmatlan egy normális kapcsolatra.Most kezdek arra gondolni,hogy ideje lennem fiatalabb férfiaknak is esélyt adnom,hiszen a kor csak egy szám,és hátha alkalmasabbak egy kapcsolatra mint a 30 és afelettiek.

Neked is ezt tanácsolom.


L/28

2014. jún. 15. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
68%

"kicsi volt a szerszáma"

Minden komoly kapcsolat alapja szerinted a szerszam merete, gondolom... Az eletkor csak egy szam, de a meret ugye nem, erdekes, na mind1. Azert orulok, hogy irtal mert ebben a nehany mondatban meseszepen igazoltad a 30koruli szingli nok alkalmassagat a parkapcsoltra!

2014. jún. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:

Hát ne haragudj utolsó,ha ezzel megbántottalak,de a nőknek igenis fontos hogy szexuálisan is ki legyenek elégítve,nem találkoztam olyannak akinek megfelelt volna mondjuk egy 6 cm-es szerszám.

De ha már itt tartunk,a túl nagy sem jó,az arany középút,ahogy mondani szokás.:-)

2014. jún. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 shopgirl27 ***** válasza:
20%

igaza van a 26-os kommentelőnek. És igen, egy normális nőnek, egészségesnek nem mindegy a szex, és a szerszám.

tetszik vagy sem a kisméretű férfiaknak, de ez az igazság.

2014. jún. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
Ugy ertettem okoskak, hogy a szerszam merete nem hatarozza meg a nemi elet minoseget. Amugy nyilvan egy mikropenisz nem tul vonzo, de azért ami 10 fölött van mar nem kell lekicsizni szerintem. Itt is egy halom ilyen kerdes volt, hogy pasimnak csak 13,15 centi, meg ilyenek, csak ezert haborodtam fel, bezzeg egy noi mellre mondani valamit mar felszinesseg, na hagyjuk mar.
2014. jún. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!