Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igaz, hogy 30 körül már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy 30 körül már minden normális férfi foglalt? Vagy a közeljövőben terveznek eljegyzést vagy már házasos és családjuk van?

Figyelt kérdés

2014. jún. 4. 19:14
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
26%

a női mellnek nincs akkora szerepe a szexben,mint a pénisznek.

szóval az nem funkciós probléma,hanem esztétikai.

nőknél ilyen hátrány a túl szűk vagina.

2014. jún. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
48%

Undorító a nők hozzáállása.


Akárhány nővel beszélgetek, akárhány nő fórumbejegyzését olvasom, mindnek több pasija volt.

Ellenben rengeteg férfinak egy barátnője sem volt sosem.

2014. jún. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
9%

"Az utóbbi években nekem is olyan pasijaim voltak,(30 és afelettiek)akikkel bizony nagy baj volt,pl túlságosan önző volt,vagy épp lelki sérült,vagy kicsi volt a szerszáma,stb.tehát diszfunkcionált,alkalmatlan egy normális kapcsolatra."


Először tanuld meg a közpöontozást.


Buta, önsajnáltató liba vagy!


Belegondoltál, hogy hány férfinak nincs barátnője, mivel a nők visszautasították? Fogalmad sincs, milyen a fájdalom, milyen egyedül lenni.

2014. jún. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
77%

# 33

Nincs amiert idegeskedj, a nok alszentek ez van. Ha roluk van szo akkor mar "minden mas", a masik is ossza, hogy persze, hogy a mell nem szamit, csak a penisz. Nyilvan a bele magyarazas mindig egyszerubb. Mellesleg en is tudok ilyet, a szex ugye a sikeres megtermekenyitesert folyik, ezert valojaban nem is a penisz merete hanem inkabb a sperma mennyisege es minosege szamit, tehat a jo szex szempontjabol nem is a nagy penisz hanem a nagy here szamit. Mindent ki lehet magyarazni csak en nem alacsonyodok le erre szintre, ez ilyen noi logika, hogy rinyalnak mindenert, ha kicsi ha nagy, ha bunko ha kedves, hat mar a tokom tele van a sirassal, ezert legalabb te ferfikent ne rinyalj megkerlek.

Minden jot!

2014. jún. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
0%

hiába pattogtok,nem lehet egy lapon említeni a kicsi péniszt a kicsi mellel.

egy jó tanács : ha kicsi a szerszámod,toldd meg egy vastag bankszámlával,máris lesz nőd,haver ;)

2014. jún. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
100%

És ki határozza meg hogy mi a kicsi? Van akinek egy 15 centis farok is kicsi, vagy egy C kosaras mell.


Egyébként pedig a méretes farkú férfiak mintha azt hinnék, hogy mivel őket megáldotta az Isten eme égi adománnyal, így már nem is kell csinálniuk szex terén semmit, csak ki-be húzogatni, mert a nő úgy is elájul tőle, előjátékot meg mondjuk hírből se ismeri, max. ha ő kapja :)


Szerintem amúgy is a férfiak elenyésző része rendelkezik túlságosan is átlagon aluli/felüli méretekkel, mint ahogy a nőknél is kevés a teljesen lapos és a (természetesen) tejcsárda méret, úgyhogy ebből a szempontból tényleg nem számítanak az ilyen jellegű külsőségek. Normális embereknél.

2014. jún. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:

a legideálisabb a 13-17 cm-es.

a túl nagy sem jó!!

2014. jún. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 kolosszus22 ***** válasza:

Azért van egy-két hölgyemény itt aki elgondolkodhatna magán, hogy esetleg nincs-e benne is hiba amiért szerencsétlenkedik a párkapcsolatok terén, mert nagyon kiütközik pár válaszból a "mindenki hülye, csak én vagyok helikopter" mentalitás!

27F

2014. jún. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim válasza:
Ugyanezt a férfiak is szokták mondogatni. Nem találnak olyan nőt amilyenre vágynának, ez nem csak a nőkre jellemző. Vagy rossz helyen keresgél vagy nagyok az elvárások, de az is lehet, hogy egyből elutasít valakit akit ha jobban megismerne lehet, hogy szimpatikussá válna. Én 30 éves elvált anyuka vagyok 2 kisgyerekkel és még nekem is vannak lehetőségeim a férfiak körében.
2014. jún. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
csak a selejt marad 30 éves koráig. Én pl 45 vagyok:)
2014. jún. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!