Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy találhatnék normális...

Hogy találhatnék normális hozzám illő barátnőt, ha lassan mindegyik foglalt, vagy már szerelmes valakibe?

Figyelt kérdés
Egy k*r*a peches 23/F
2014. jún. 2. 18:45
 1/10 A kérdező kommentje:
(Nem itt akarok ismerkedni.)
2014. jún. 2. 18:46
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát itt biztos.....nem:DDD
2014. jún. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a nagyon "hasznos" választ!
2014. jún. 2. 18:49
 4/10 anonim válasza:

Ugyanaz, csak lányban (20)...

Én pedig azt látom, hogy mindegyik fiú a korosztályomban foglalt, vagy nem kellek nekik. Ezt az egészet én sem értem. A szerelem nem a szépségről szól. De nem is a lélekről. Még csak a kisugárzásról sem. Fogalmam sincs mi a döntő tényező benne. De tényleg vak....

Még soha nem volt kapcsolatom, pedig úgy érzem önmagam vagyok, nem vagyok beképzelt, pszichopata sem :D, van világlátásom, véleményem a dolgokról, még soha életemben nem hisztiztem semmin, és a pénz pedig a legutolsó dolog, ami érdekel, és a fizikai adottságaim sem rosszak. De egyelőre esélyt se látok, hogy találjak valakit...

Szóval a másik oldalon sem jobb a helyzet... :)

Mindig mondanak helyeket, ahol lehet ismerkedni, (klubok, egyetem, sportegyesület), de eddig mindenhol azzal találkoztam, hogy vagy én voltam a fiúba szerelmes, ő meg belém nem, és volt már fordított eset is... Ilyenkor mi van??

De már leszarom.

2014. jún. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Előző vagyok

Én sem itt szeretnék ismerkedni, csak azért írtam, hogy lásd van még "valahol" olyan lány, aki még nem kelt el... :) és nekem is jó látni, hogy vannak még fiúk, akik szerencsétlenkednek ezzel.

Szóval majd csak találkozunk olyannal, aki ennek a ritka kisebbségnek a tagja, és kelleni fogunk nekik :D

De addig leszarom. Jobbat úgysem tudok :)

2014. jún. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
#Utolsó:Örülök,hogy legalább 1 ember akadt,aki egy normális választ tudott adni.
2014. jún. 3. 19:31
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is ilyen lúzer vagyok.19/f
2014. jún. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
37%

Sajnos minden nő foglalt. Rengeteg nő több férfit használ párhuzamosan.


Erről nem te tehetsz: tizen- és huszonéves korban a nők piaci értéke nagyobb. Nincs más dolguk, mint válogatni az udvarlók közül.

2014. jún. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ez egy f***ság.Nem a hús piacon vagyunk.hogy piaci értékről beszéljünk.Vannak még szabad lányok,csak olyat nem találok,aki normális is.
2014. jún. 18. 11:34
 10/10 anonim ***** válasza:

"Sajnos minden nő foglalt. Rengeteg nő több férfit használ párhuzamosan.


Erről nem te tehetsz: tizen- és huszonéves korban a nők piaci értéke nagyobb. Nincs más dolguk, mint válogatni az udvarlók közül."


Ez tökéletesen igy van, viszont 25 fölött már fordul a kocka és jön a payback time! ;)

2014. jún. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!