Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszik azt hogy menő a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt hogy menő a cigi? Van egy lány (16éves) aki nagyon tetszik, és már régóta jóba vagyunk. Elég baráti a dolog, de úgy érzem több is lehetne. Az egyetlen ami zavar, hogy divatból cigizik.

Figyelt kérdés

Nem csak bulikon, hanem a barátnőivel itt-ott. Annyira undorító látni.Nem tudom elképzelni hogy megcsókoljam, mert biztos érződne rajta. Lehet nem kéne ezzel foglalkoznom, de ha összejönnénk, akkor is zavarna. Tehát. Miért gondoljátok hogy menő? Inkább az, ha te nem cigizel!Főleg a 16-20 éves korosztály véleményét várom, hogy ők miért tartják menőnek? A többiek is írhatnak véleményt!

Köszi előre is. 18/f



2012. máj. 12. 10:32
 1/10 anonim válasza:
93%
mond meg neki hogy te 1 sokkal jobb féle cigivel tudnál szolgálni :D
2012. máj. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Panda Péter ***** válasza:
95%
nem menő. sőt, szánalmas, felszínes és gyerekes.
2012. máj. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 jin ***** válasza:
93%
A cigi sz@r!
2012. máj. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy azért próbálta ki mert "menő" de mára már azért dohányzik mert szereti az ízét..
2012. máj. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%
a cigi a világ legrosszabb függősége a drog után...én sem értem miért csinálják divatból
2012. máj. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Diavolino44 ***** válasza:
100%

Volt már olyan csaj aki miattam szokott le a dohányzásról!

Dohányos nővel soha nem kezdenék, hányingert kapok tőle..

2012. máj. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
48%
imadom ha valakinek cigi izu a szaja
2012. máj. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

"Nem tudom elképzelni hogy megcsókoljam, mert biztos érződne rajta." - 100%, hogy érződne, és nem kellemes, kicsit sem. :S Volt már szerencsém ilyen cigi utáni csókhoz...

Engem nem zavar a cigifüst, vagy ha valaki mellettem cigizik (bár tudom, hogy ez is káros rám nézve), de nem szeretem, ha a kiválasztott cigizik.

Ha úgy érzed, hogy több is lehetne köztetek, próbálkozz nála szerintem, de mielőtt összejönnétek, szögezd le, hogy a cigit hagyja... ha meg sem próbálja, akkor hagyd, nem ér annyit a lány, hogy fuss utána!

Amúgy egyáltalán nem menő, én is cigiztem pár alkalommal (buliba, táborokba), de semmi értelme: drága, káros, és büdös leszel tőle.


18/F

2012. máj. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Igazából lassan 2 éve tetszik, sőt úgyérzem szeretem. Csak az egyik haverommal van együtt.. Vagyis hébe hóba.. ez is olyan divat, hogy szakítanak, utána békülős szex, utána megint vita..vita.. kikészít.. És azt se akarom hogy a haver nehezteljen rám. Amúgy nem tudja h bejön a csaja.
2012. máj. 12. 14:05
 10/10 anonim ***** válasza:
Menj innen te nőgyűlölő melegfiù.
2018. márc. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!