Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy barátom 1 éve de most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy barátom 1 éve de most nyárom általában dolgozik de úgy h ha szólnak egyből mennie kell. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
tegnap elmentünk strandra és felhívták 18-00kor h éjfélig be kell menni én ott aludtam nála mert azt mondta h éjfélkor jön haza.erre felhív éjszaka h reggel 6ig kell lenni 6kor felhív h 10ig a tesója hazajótt és mondta h 12ig mégis maradnia kell.mikor már jööt volna haza közölték vele h mennie kell nyíregyházára ami tőlünk 400kmre van.ezzel én vártam rá otthonéjféltől délig de még akkor is ennivalóért jött haza mert ment ny.házára.én pedig hazajöttem.és nem érdekeltem......?
2008. júl. 30. 14:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Érdekled őt, de gondolj bele, hogy ez neki milyen stresszes. Elég kiborító lehet egy ilyen meló. Próbáld őt megérteni, esetleg beszélni vele, hogy keressen fix idejű munkahelyet. Lehet, hogy neked nem mondja, de szerintem belül nagyon rossz neki, hogy veled sem tud annyit foglalkozni.
2008. júl. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Probald meg a helyebe kepzelni magad este 6 tol ejfelig majd par orankent szolnanak neked hogy megsem mehetsz haza.Hat nem semmi kis munka....Biztosan tiszta stressz,hagyd egy kicsit nyugodtan,legalabb erezze hogy a baratnoje megerti es nem stresszeli meg o is emiatt.Csatlakozom az elottem szolohoz,lehet jobb lenne fix munka,sajat maga miatt is nem csak a kapcsolatotok miatt.Hogyne erdekelted volna.....csak nem tudott veled foglalkozni,csak nem ertem igazan ennyi munka utan meg hogy vezetett le 400 km-t......
2008. júl. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha ez csak nyáron van így, akkor lassan elmúlik. Gondolom, jól keres ezzel a munkával, és emiatt vállalja. Milyen gyakorisággal fordul elő ilyesmi? Talán ő sem gondolta, hogy ennyire kiszámíthatatlan a munka, és hogy ez már egy párkapcsolattal neheze(bbe)n összeegyeztethető.

Ha amúgy minden OK közöttetek, akkor beszélgessetek erről, akkor megtudhatod, ő mit gondol erről a helyzetről. Te meg mást nagyon nem tehetsz, mint hogy türelmes, és megértő vagy, még akkor is, ha ez nem annyira egyszerű. :)

2008. júl. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A 2.HOZZÁSZÓLONAK H NEM Ő VEZETETT.

KÖSZÖNÖM A VÉLEMÉNYEKET MEGPRÓBÁLOK TÜRELMES LENNI.:)

2008. júl. 30. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!