Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Papucs a párom?

Figyelt kérdés

A barátnőim szerint papucs a párom.Szerintem nem.Szinte bármit megtenne értem.Bárhová elmegy, ha kérem, bármiben segít, ha kell.De egyszerűen azért ilyen, mert neki semmi sem megerőltető.Nem egy lusta ember, állandóan pörög,ezért nem jelent ez neki gondot.De ezeken kívül eszméletlenül makacs,ha a fejébe vesz valamit, akkor nincs ember, aki lebeszélné róla.

Nektek milyen tulajdonságokkal rendelkező ember számít papucsnak?


2014. jún. 5. 14:56
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

9. válaszoló!" férfi szintje alatti nőtől jellemzően

kiszolgálást vár, ha meg olyan nő van mellette

aki vágyainak tökéletesen megfelel, azért

jobban pedálozik." -ezen jót mosolyogtam,mert ő is hasonlóképpen gondolkozik,szinte ugyan ezt szokta mondani :-)

2014. jún. 5. 15:18
 12/21 anonim ***** válasza:
Keresi az alkalmat hogy mozoghasson! Mekkora kamu! Igen papucs a pasid te meg egy lusta ember vagy és ezt kihasználod! Ugráltatod szerencsétlent ő meg kinyalja a popsidat is mert ha nem tesz kedvedre akkor besértődsz hisztizel és még az is elképzelhető hogy szex megvonásával bünteted szerencsétlent! Hát lehet hogy ez a komment nem tetszik de szerintem ez az igazság!
2014. jún. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz másokkal, ez a te kapcsolatod! Te sem szólsz bele az ő kapcsolatukba, hát ők se tegyék. Te vagy vele, szereted őt. Szerintem ők is örülnének egy ilyen fiúnak, és hidd el kincs! Apukám az a típus, hogy mindig kikellett őt szolgálni, akár nekem akár anyának, még az öcsémnek is. Sört behozni neki, kaját bevinni neki. De ha én kértem emg valamire, : Na ne már..., már megint? ez volt a válasz.

A barátomnál pedig, ha megkérem, hogy légyszi csukd be az ablakot, egy zokszó nélkül becsukja. Ez miért papucsság? Miért baj? Nem értem, és ne foglalkozz velük, talán megkockáztatom, hogy még irigykednek is, hogy milyen rendes segítőkész a barátod. Ne izgulj miattuk. Hosszútávon tuti hogy neked lesz jobb! Megosztjátok a munkát, akár házimunkát, akár fizikai munkát :)


5-ös válaszoló voltam.

:)

2014. jún. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Láttam olyan képet ahol egy bevásárlóközpontba a nőjének bekötötte a cipőfűzőjét mert ő lusta volt lehajolni, és az a tipikus kis k.urvás csaj volt. számomra ez a példája a papucsságnak..
2014. jún. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Kedves 12.válaszoló.

A munkahelyén ugyan ilyen. Akkor is dolgozik, ha pihenhetne.Nem ismersz hasonló embereket?Nekem például nagymamám ilyen.Ha kell, ha nem,mozog.A válaszoddal nincs problémám, minden ember máshogy gondolkozik és másmilyen.Te például nem vagy valami kedves,de nem baj,ilyennek születtél :-)

2014. jún. 5. 15:27
 16/21 A kérdező kommentje:

13. válaszoló.

Az én apukám is ilyen volt,azóta anyukám kicsit a sarkára állt és javult a helyzet.

Úgy van, ahogy írtad, megosszuk a munkát,segít ahogy tud,például,ha neki több szabad napja van, mint nekem, akkor kitakarít meg hasonlók,de ha én vagyok többet otthon, akkor én csinálok meg mindent.Szerintem így normális.

2014. jún. 5. 15:34
 17/21 anonim ***** válasza:

Igen szerintem is :) Ez az idális párkapcsolat :)

5-ös válaszoló voltam :)

2014. jún. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Ha 5 éve vagytok együtt és boldogok vagytok, akkor miért érdekel más véleménye? És magadtòl nem tudod megállapítani, hogy papucs-e? Én tényleg tapasztalatból írtam, nem értem miért lett lepontozva. Akkor papucs, ha nem tudsz rá felnézni! Ha nem magabiztos és férfia, mindent megcsinál helyetted, még a slozira is kivisz. Ezt pedig nem azért teszi, mert ő olyan kivételesen kedves, hanem fél, hogy elveszít, mert nincs önbizalma, de tutyi-mutyi szòlni. Jellemző még az ilyenre, hogy amikor igazán szükséged lenne rá, akkor megfutamodik. Ha ő nem ilyen, aakkor nem papucs.
2014. jún. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

" Láttam olyan képet ahol egy bevásárlóközpontba a nőjének bekötötte a cipőfűzőjét mert ő lusta volt lehajolni, és az a tipikus kis k.urvás csaj volt. számomra ez a példája a papucsságnak.."


Jé, képzeld nekem is kötötte már be a barátom a cipőfűzöm egy bevásárlóközpontban. Én is elég csinosan öltözködöm, de nekem egészségügyi okai voltak, ilyen még meg sem fordult a fejedben? :) Ettől még nem papucs az én párom sem; érdekes, ha egy nő szolgál ki egy férfit nem mondják ugyanezt, hogy papucs, legtöbben inkább magától értetődőnek tekintik. Furcsa világ.. ne foglalkozz a barátnőiddel! ;)

2014. jún. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

19. válaszoló!

Igazad van, az természetes,ha egy nő mindent megtesz egy pasiért,fordítva pedig ciki.Ez van sajnos,

2014. jún. 5. 16:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!