Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az Élettársam annyira féltéken...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az Élettársam annyira féltékeny, hogy nem enged el dolgozni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2éve élünk együtt, eddig is veszekedés volt belőle, ha összejött volna egy munka, és most megint lenne egy és megint veszekszik érte, azzal fenyeget, hogy akkor szakít, és azt mondja csak azért akarok dolgozni, hogy fiúzhassak.

Hogy győzzem meg, hogy csak pénzt akarok keresni?



2014. jún. 5. 16:38
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%

Az apácazárdával többre mennél, ott több szabadságod lenne, mint a mostani "élettársad" mellett.

Egy megkötözött rabszolga akarsz lenni a hátralévő életedben? Ha nem, akkor azonnal szakíts.

Bár én az első szakításos fenyegetésénél búcsút mondtam volna.

2014. jún. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen helyzetben az élettársam meggyőzése helyett én arra a kérdésre keresném saját MAGAMBAN az őszinte választ, hogy akarok-e egy olyan férfival élni, ráadásul anyagi függőségi viszonyban létezni, aki önbizalomhiányos, nem bízik bennem, kontrol mániás, és felnőtt nő létemre önálló döntéseimben, a saját éltem irányításában és alapvető jogaimban kíván korlátozni.
2014. jún. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
81%
Nem tudod ebben megváltoztatni a véleményét, mivel alapjában véve beteg emberről van szó. Nem az a gond, hogy tényeket figyelmen kívül hagy, vagy nem ismer, hanem az, hogy beteg. Ezt neki kell feldolgozni
2014. jún. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:

Mesélj kérlek, mit fogsz csinálni, ha esetleg egyszer a kedves párod lesz munkanélküli? Vagy elhagy, neked meg nem lesz semmi munkatapasztalatod?


Másik kérdésem, téged teljesen kielégít egy olyan élet, ahol semmit sem alkotsz és csinálsz?

2014. jún. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
Te vagy a beteg, nem is ismersz és ilyeneket írsz.. győkér
2014. jún. 5. 16:48
 16/29 anonim ***** válasza:

"csak ebben kéne megváltoztatnom a véleményét..."


Nem szeretném megbántani az érzéseidet, de ez szerintem nagyon nagy naivitás ebben hinni a részedről.


Szerintem neked nem pusztán ezzel a véleményével van, illetve lesz gondod a közös életetekben, hanem mindazzal, amit ez a felfogása, hozzáállása tükröz a személyiségével és a gondolkodásmódjával kapcsolatban.

2014. jún. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha azzal fenyeget, hogy szakít, ha elmész dolgozni, az szerinted normális, és szerinted érdemes rá időt pazarolnod, és addig elhajtani az összes többi adott esetben "potenciális jelentkezőt", aki nem akarna kisajátítani magának, hanem igazán szeretne és jól érezhetnéd vele magad; nem azt, hogy uralkodni akar rajtad?
2014. jún. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%

"Te vagy a beteg, nem is ismersz és ilyeneket írsz.. győkér"


A hozzászólás írója valóban nem ismer téged, de az általad leírtakból azt a következtetést vonta le, nem rólad, hanem az élettársadról, hogy komoly pszichés problémája van.


Nem bántani akart téged, csak gondolatébresztőnek szánta, mint mi mindannyian.

2014. jún. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 Noydra ***** válasza:
87%

Hát erre az "aki balf.a.sz, szenvedjen" mondásom is kevés lesz.

Aztabüdösqrvaéletbedeostobavagy

2014. jún. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
94%

Ezt kéne mutogatni a feministáknak! :D

epic win

2014. jún. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!