Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy ne legyek unalmas?

Figyelt kérdés
Nemrég összejöttem egy fiúval és tök jól elbeszélgettünk vele mindenről eleinte.Most hogy már 2 hete együtt vagyunk kezd el tűnni minden téma,szerintem unalmasnak tart bár tudom hogy szeret és ebben az a rossz hogy ez még mindig csak a második hét vajon mi lesz később... Nem tudom esetleg hogyan lehetnék beszédesebb milyen témát dobhatnék fel? Segitsetek kérlek minél több normális válaszra lenne szükségem! (15/L)
2014. jún. 5. 23:06
 1/4 anonim ***** válasza:
csináljatok együtt vmi sportot
2014. jún. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Nehéz így ismeretlenben, de a lényeg, hogy inkább kérdezz tőle, minthogy fecsegj mindenféléről kínodban. Az tényleg unalmas tud lenni. Puhatold ki, mi az, amiről szívesen beszél, ami érdekli, amit fontosnak tart, és azt hozd szóba minél többször. Érezze, hogy kíváncsi és befogadó vagy, és egy idő után ezt ő is viszonozni fogja. Csak legyetek egymással szemben nagyon figyelmesek, és akkor nem lesz gond egy közös témát feldobni.

De ha semmi ötleted és már kitárgyaltátok a kedvenc filmet és az időjárást: jövőbeli tervek (max egyetemig, utána már ne, mert meg fog ijedni ;), előélet (sport, családi háttér, régi osztály/iskola/lakhely), kedvenc kikapcsolódás (nem a mozi, stb, hanem pl ha egyedül van és nincs kedve senkihez, akkor mit tesz, tehát intimebb dolgokra gondolok, pl rajzol-e vagy zenél, vagy kimegy és sétál), ha van valami különleges hobbbija, amit te nem ismersz (zene, sport), akkor erről órákig tud majd mesélni, meg te is a tiédről.

Remélem tudtam segíteni. Be creative ;)

20/L

2014. jún. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2014. jún. 5. 23:42
 4/4 anonim ***** válasza:
Beszélj magadról, hogy mit csináltál és milyen érzés volt. Tehát ne csak tárgyilagosan, hanem vidd bele a személyiséged. A fiúk és a lányok annyira különböznek, ezért az ilyesmi mindig érdekes marad. Mindegy milyen apróság az apropó, lényeg, hogy te legyél benne. Mert leginkább te érdekled, ha valóban szeret.
2014. jún. 6. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!