Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy van?

Figyelt kérdés
Szerintetek a "csajom/pasim" megnevezés inkább még a nem annyira komoly kapcsolatra utal? A "párom" megnevezést pedig már inkább a komoly kapcsolatban használják?
2014. jún. 6. 10:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem van ebben valami, a csajom/pasim olyan flegmán hangzik, nem az jut róla eszembe, hogy mennyire eszeveszetten szereti. Viszont a párom megnevezésben már érezni a tiszteletet.
2014. jún. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%

én magát a "csaj" kifejezést közelebb érzem a k*rvához mint a lányhoz :) én csak akkor mondanám hogy "csajom" ha épp az egóm a legteljében volna! inkább kedvesem, szerelmem, barátnőm, másik felem, angyalkám.....kifejezést használom mert sokkal kedvesebb és jobban kifejezi mennyire szeretem és becsülöm

21F

2014. jún. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kár túlagyalni. Szövegkörnyezet és emberkörnyezet. Anyámnak nem azt mondom h a csajom, hanem a nevét mondom, haveroknak meg lehet mondani h a csajom, tanáromnak meg azt mondom h a barátnőm.
2014. jún. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Számomra a csajom/pasim flegma, olyan érzést kelt bennem, mintha az a kapcsolat nem hosszútávra lenne tervezve. Amolyan gyerekes megnevezés.

A párom már komolyabb(bár nekem idegesítő, olyan kis túl érzelgős, nem tudom.. de ez azért van, mert a mi környékünkön nem használják ezt a szót ilyen értelemben)

Mi legtöbbször, mindegyik nőmmel a "barátom/barátnőm" párost használtuk, egyszerű, szerintem épp egy kellő középút.

Néha mondom, hogy "a nőm", de ez csak amolyan viccelődésből indult.:)


22f

2014. jún. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen mindegy melyiket használod, ezek csak szavak, egyszerű megnevezések, nem feltétlenül közvetítik azt az érzelmi kötődést amit egyesek hozzá társítanak.

Az én olvasatomban a csajom/pasim a fiatalabb krosztályban használatosabb megnevezés, míg a párom inkább egy komolyabb kapcsolatnál, kissé érettebb korban fejezi ki az ember társát.

De attól függetlenül egy csajos/pasis kapcsolat is lehet komoly, mint ahogy számtalan olyat is láttam, ahol a "párom" szóval definiált párkapcsolat közel sem volt olyan komoly mint ahogy azt maga a szó sugallja :)

2014. jún. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A csajom/pasim szerintem eléggé komolytalan, a 14-17 évesek közt még elmegy szerintem, afelett így hívni a másikat gáz.


A párom az pedig komoly kapcsolatot sejtet, én is használtam anno ezt a szót az exemre, együtt is éltünk már 2 éve.


Rettenetesen idegesít, mikor a 15 éves kiscsaj a srácot, akivel 2 hete együtt van, "párom"nak hívja..

2014. jún. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Maximálisan egyetértek a kérdezővel. Utálom, ha pasinak szólítanak.


23/F

2014. jún. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát én a barátom/barátnőm kifejezést használom. Nekem a párom olyan... fellengzős, és nyálas. Pedig mi is lassan 2 éve leszünk együtt.
2014. jún. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!