Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy viselted, mikor megláttad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viselted, mikor megláttad az exed mással? Én mit csináljak a rossz érzés ellen? Nagyon örülnék, ha érkezne pár jó tanács fejmosásként.17L

Figyelt kérdés

Exemmel kb több mint egy hónapja szakítottunk. Kiderült,hogy másfél évig hülyített(pedig úgy láttam szeret)és neki nem is kell komoly kapcsolat,nem akar lekötött lenni.Biztos vagyok benne,hogy megtetszett neki más,csak nem akarta elmondani, így engem állít be hibásnak,aki folyton veszekedett vele.

Egy suliba járunk.Ma kint megláttam egy lánnyal beszélgetni,aki még a kapcsolatunk alatt is nyomult rá,emiatt féltékeny voltam néha,de ő tagadta.


Mikor megláttam annyira rossz érzés fogott el,hogy alig bírtam ki sírás nélkül.(Eleinte nem nagyon csajozott,visszafogott volt,sosem láttam lánnyal,mi is elég nehezen jöttünk össze,most meg hirtelen ezt láttam..)

Mit csináljak,hogy ne érezzem magam rosszul emiatt? Már kezdtem elfelejteni, boldog voltam,de amint felbukkant újra rosszul vagyok...

Mit tegyek?Mire gondoljak,hogy teljesen kiverjem a fejemből?Segítsetek :(

17L


2014. jún. 6. 13:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csak akkor fog sikerülni ha találsz egy szerethető fiút,életem nagy nagy szerelmével 11éve szakítottunk de a mai napig ha véletlen összefutunk és meglátom a feleségével olyan gyűlölet fog el és nem titok a mai napig fáj!!!!
2014. jún. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
idővel jobb lesz
2014. jún. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

11 év után még mindig?:O

Én kb 3 hónapig még nem látom,mert szünet lesz.Ennyi idő nem lesz elég?hogy csináljam?:((

2014. jún. 6. 13:45
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha majd neked is lesz 1 másik pasid akkor fogod tudni őt elfelejteni.
2014. jún. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálam 5 éve van ez. Nem tudom elfelejteni, és mikor egy képet látok róluk, vagy élőben látom őket, mindig összeomlok legbelül.
2014. jún. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én jól, ha mással lenne nem zavarna az jobban idegesít, hogy lélegzik. Ja, már elég rendesen kiszerettem belőle...konkrétan tökéletes céltábla lenne az új puskámhoz, dehát, jogállamban élünk nem szabad csak úgy emberekre lövöldözni.
2014. jún. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!