Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek csak arra kellek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csak arra kellek neki?

Figyelt kérdés

Két hete ismerem a srácot. Eddig kétszer találkoztunk. Már az első randin nagyon nyomult bár tény hogy nagyon megkívántuk egymást ott helyben ... de megmondtam neki hogy nekem ez így túl gyors lassítsunk legalább egy kicsit..Második randin szintén ugyanúgy nyomult sőt talán még jobban .. folyton benyult a nacimba előről is hátulról .. próbáltam leállítani de újra próbálkozott...mind a két alkalommal már az első hosszabb szenvedélyesebb csóktól felállt neki , és folyton odahúzta a kezem ..

Tény hogy én is valamilyen szinten kívánom őt de nekem gyors , és nem érti meg pedig már sokszor mondtam neki . De emelett nagyon kedves, aranyos folyton dícsér. És még valami ... igazából alig tudok róla valamit.. oké 2 hete ismerem .. de bármiről kérdezem család, munka , hobbi... valahogy terel és nem válaszol... nemértem ...

én 18/L ő 23/F



2014. jún. 6. 17:44
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ha te csak beszélgetni akarsz vele akkor dobjad.
2014. jún. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!