Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kell azért tennem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kell azért tennem, hogy ne utasítsanak el?

Figyelt kérdés

Lassan kezd az agyamra menni, hogy mindenki elutasít és még még annyira sem engednek közel magukhoz, hogy esélyem legyen magam megkedveltetni.

Mi az a csoda módszer amivel egy pillanat alatt le lehet venni egy csaj a lábáról, úgy, hogy én érdekeljem és ne a pénzem.

Nem vagyok csóró de az átlaghoz képes jóval jobban állok amióta dolgozom. Több diplomám is van, lehet a helyes írásomon ez nem látszik de a szakmámban király vagyok. Ismerőseim szerint kedves, korrekt, becsületes, segítőkész, okos stb.

Nem értem, hogy miért történik ez velem mikor nem csak abból áll nálam a csajozás, hogy siránkozok hanem igen is szoktam próbálkozni egy darabig OK de ha többet szeretnék pl. egy randi akkor már fordul rögtön a kocka.

Lassan már úgy érzem tényleg belebolondulok ebbe az egészbe, egyre többet káromkodok (valahogy be ékelődik a beszédembe pedig régebben nem volt szokásom és miután kimondtam mindig szarul érzem magam, hogy miért mondtam hasonlókat ...), ha valami/valaki felidegesít akkor motyogok és néha megremeg a kezem is (és mérhetetlen vágyat érzek, hogy valakinek beverjem a képét), ha meglátom valamelyik kiszemeltemet az utcán valakivel, hatalmas fájdalmat érzek amely mélyül és mélyül majd hirtelen dühbe csap át és mérhetetlen vágyat érzek, hogy a szart is kiverjem a másik ürgéből. (nem kell félni nem bántok én senkit, ...de lassan kezdek megijedni magam is a gondolataimtól).


2014. jún. 6. 19:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Te is csak az anyagi oldaláról közelíted meg a kérdést.Pedig humorral meg önbizalommal töbet elérsz,mint két diplomát,meg egy köteg húszezrest lobogtatva.Sajnállak,hogy te is ennyire labilis,és éretlen vagy lelkileg.
2014. jún. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Régebb mikor nem volt pénzem azt hittem a pénz miatt nincs önbizalmam de most van és most sincs :(, ezért nincs mert nem kellek senkinek. A sarki boltban pedig nem lehet kapni önbizalmat, pedig vásárolnék én szívesen ha lenne mellé fűszerezésnek és kis humor érzéket is. Az a baj, hogy friss ismeretségnél meg látszik rajtam, kicsit, hogy félek (nem dadogok de feszült vagyok) de csak azért mert már úgy érzem magamat mintha életévészéjbe lennék mikor új lánnyal beszélek (mert sose tudom mikor adja ki ez is az utam). Persze sokat segítene úgy érzem ha sikerülne többször is találkozgatni egy lánnyal , legalább csak szimplább dolgokra mint pl. kávé, mozi, pizza, park stb. és így lenne lehetőségem bemutatni a magabiztosabb oldalamat is aki kedves, barátságos és humoros (nem vagyok vicc fosó humorzsák de úgy a megfelelő pillanatokba a helyzethez illően vannak humoros hozzászólásaim amin nevetni szoktak.)
2014. jún. 6. 20:07
 3/4 anonim ***** válasza:

Teljesen egyetértek a kérdezővel, ugyanígy vagyok.

Gondolom őt is érték csalódások és azértlett ilyen.

Tanácsok:

Ne bízz senkiben.

Légy magabiztos.

Ne fuss lányok után.

Élvezd azt, hogy szingli vagy.( ez komoly, kivéve ha 35 éven felül mozogsz)

Szard le a világot, szarj le mindenkit, aki visszautasít.

Vezesd le a feszkót sporttal pl, vagy bármi mással.

És jegyzed meg: MINDEN NŐ GONOSZ! - Ez az alapigazság.

Ha van kérdésed, ír6sz privátban. 18/f

2014. jún. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
26f vagyok és elég szar így, hogy még semmi nem volt. Hiába próbálok másra gondolni egy darabig működik majd csapás szerűen visszajön.
2014. jún. 6. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!