Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit kéne tennem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kéne tennem? Van értelme?

Figyelt kérdés
Távkapcsolatban élek, 300km-re egymástól.. Nem könnyű ez tény..Leginkább, sőt csak én utazom hozzá, mert ő dolgozik és nem vesz ki szabadságot hogy láthasson.. Legutóbb 2 hónapig nem találkoztunk, de nem tett semmit ennek ellenében.. Többször ő fizeti az utam, ugyanis én még tanulok.. a kapcsolatunk elején felhozta azt a lehetőséget hogy a továbbiakban folytassam náluk a továbbtanulást, persze akkor nem mentem bele, mert korainak tartottam.. Fél éve vagyunk együtt és a kapcsolatunk érdekében meg szerettem volna tenni azt a lépést, hogy akkor hozzá költözöm és ott tanulok tovább, ami azért elég merész dolog. Ekkor azt a választ kaptam, hogy ne siessük el, és fél hogy megromlik a kapcsolatunk... Sablonszöveg... Folytatódik, hogy havonta találkozunk és ez így nem kapcsolat.. Viszont nem tudok szakítani, mert szeretem! De így nincs jövőnk.. Ezek alapján talán ő sem akar közös jövőt, csak nem akarja kimondani?! Kihasználva érzem magam.
2014. jún. 3. 21:32
 1/8 anonim ***** válasza:
8%
Jaj amíg a végére értem elfelejtettem a kérdést
2014. jún. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak ő is átgondolta a lehetőségeket. Együtt lenni egy szeretett személlyel még hosszabb ideig se mindig könnyű. Nekem eddig max. 4 napot töltöttem a barátnőmmel (ő hívott hozzájuk), de azért jól esett hazajönni.
2014. jún. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Volt már rá példa, hogy csak úgy megölelt idegen lányokat a diszkóban, mert hogy neki szeretet hiánya van, de engem már azért baszogat, ha átmegyek a barátnőmhöz, mert hogy én megcsalom. Plusz elég sokat veszekedtünk, és amikor próbáltam volna megbeszélni vele, semmit nem mondott, csak hallgatott, pedig legalább annyit vártam volna tőle, hogy "rendbe fogjuk hozni."



Volt hogy egy hónapot töltöttem nála és nem volt semmi gond... Akkor mitől fél?

2014. jún. 3. 21:37
 4/8 Költőnő? ***** válasza:

sztem nem szeret, csak kényelmes neki így. Nyilván úgy gondolja, h dirigálhat neked, mert "elvileg" kapcsolatban vagytok, de ha engem kérdezel: egy párkapcsolat nem ilyen.

Valszeg azért ódzkodik a többitől, mert sejti, h akkor dirigáláson kívül többet kellene beleadnia, de hát nyilvánvalóan ezt nem szeretné.

2014. jún. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ennek így nincs értelme, te is tudod...
2014. jún. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát ebből az írásból ítélve ennek nem sok értelme van. Mármint egy olyan távkapcsolatban, ahol 300 km a távolság, nem a tökéletes biztonságnak/szeretnek kellene élnie? 300km az nagyon sok úgy, hogy ilyen kapcsolatban vagytok. Megéri ez egyáltalán? Szerintem csak akkor működhet ilyen távolságban ez az egész, ha működik.
2014. jún. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én is úgy érzem hogy nem sok értelme van, ha nem tudunk változtatni a kapcsolaton akkor nem lesz jövőnk hosszú távon... Ha el kezdem folytatni az iskolát nálunk, akkor folytatódik hogy csak szünetekben tudunk találkozni. De neki idő kell, viszont nekem nincs nagyon a gondolkodásra :S Szerintem elég idő volt rájönnie hogy szeretne e velem élni vagy sem.. Ha szeretnénk ezt a kapcsolatot megmenteni, szerintem ez lenne a legjobb megoldás, de ehhez két ember kell... A kapcsolatunk elején még ő ragaszkodott ahhoz, hogy költözzek hozzá és nem értem azóta mi változott... Nem adtam arra okot, hogy kételkedjen bennem, viszont ő már igen.. párszor megingott a bizalmam.. és okkal, mert amint korábban írtam bevallotta hogy szeretethiányból kifolyólag ölelt meg más lányt.. bocsánatot kért számtalanszor és h soha többé nem tenne ilyet, meg megbánta.. rákérdeztem hogy ha megint hosszabb ideig nem jövök, akkor keres mást? és sírt hogy neki csak én kellek és mindig is egy ilyen lányról álmodott mint én :S
2014. jún. 4. 11:11
 8/8 Költőnő? ***** válasza:
hát márpedig az álmokért illik tenni is
2014. jún. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!