Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valóban csak barátkozás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban csak barátkozás céljából találkozik a pasim társkeresőkről lányokkal? Titeket ez zavara?

Figyelt kérdés
Pasim fent van egy társkeresőn, Onnan találkozik lányokkal és volt hogy már nála is aludtak lányok. Mikor ezt mondom neki azt mondja nyugodjak meg engem szeret a legjobban, még egy csók se volt ezekkel a lányokkal, csak barátkozik velük, mert jobban kijön a nőkkel.
2014. jún. 7. 11:24
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
Titeket ez zavarna, ha a pasitok ezt csinálná?
2014. jún. 7. 11:25
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
És ezt te elhiszed? Valószínűleg csak beszélgettek és ezért alszanak nála, hát persze...
2014. jún. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
igen, zavarna.
2014. jún. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Ez mi? Valami tréfa?

Valószínű a csajok is csak azért alszanak ott mert egy jó baszélgetésre vágynak.Ne légy naiv.

2014. jún. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem nő vagyok, de fordított esetben vérig lennék sértve, és fel lennék háborodva. Az az érzésem lenne, hogy hülyének néz, olyan balf**znak, akivel azt hiszi, hogy ezt megteheti büntetlenül.


Elbeszélgetnék vele, és ha nem jutunk előre a dologgal, akkor dobnám, és keresek olyat, akinek fontos vagyok annyira, hogy ilyet ne tegyen meg mellettem.

2014. jún. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
2. Igen, mert azt mondja szeret és más nő nem érdekli és volt hogy nem tudott hazamenni a nő már és ezért aludt a pasimnál.
2014. jún. 7. 11:27
 7/28 Ramcsiii ***** válasza:
95%
Zavarna??Páros lábbal rúgnám ki! Hogy tudod ezt elviselni..elgondolhatnád,hogy vajon igazat beszél e..
2014. jún. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
De egy kapcsolatban a bizalom a legfontosabb nem?
2014. jún. 7. 11:28
 9/28 anonim ***** válasza:
93%
Kettes vagyok. Nagy valószínűséggel kamuzik, és röhög a markába hogy te pedig ezt elhiszed. A helyedben már réges rég kirúgtam volna, és kerestem volna egy olyat, aki megbecsül, és nem néz idiótának.
2014. jún. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Persze, meg az őszinteség. És ő nem őszinte veled
2014. jún. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!