Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valóban csak barátkozás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban csak barátkozás céljából találkozik a pasim társkeresőkről lányokkal? Titeket ez zavara?

Figyelt kérdés
Pasim fent van egy társkeresőn, Onnan találkozik lányokkal és volt hogy már nála is aludtak lányok. Mikor ezt mondom neki azt mondja nyugodjak meg engem szeret a legjobban, még egy csók se volt ezekkel a lányokkal, csak barátkozik velük, mert jobban kijön a nőkkel.
2014. jún. 7. 11:24
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tűrném hogy hülyének nézzenek, szakitanék. Neki hogy esne ha Te is regelnél egy ilyen oldalra s onnan barátkoznál?
2014. jún. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 jdfGabrella ***** válasza:
igen
2014. jún. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
Pasi vagyok (egy ideje már kapcsolatban), és nekem is vannak lány barátaim, én is jobban kijövök, na de az, hogy társkeresőkön csajokat lesegessek, meg a szobámra vigyem őket, az azért "kicsit" extrém.
2014. jún. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Nyilván így van!


Nekem a baratnőm+munka+iskola mellett se időm se kedvem nincs más nőkhöz. Szerintem a srác félre kúrogat.

2014. jún. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Na figyelj, ha ilyen pozitívan állsz a problémához, akkor hatalmas őzike szemeket elővesz és "Ugye bemutatsz nekik? [hatásszün] Mert a te barátaid az én barátaim is és egyébként is úúúúgy szeretném tudni kikkel töltöd a szabadidődet! És szervezhetnénk közös programokat is, pl. mehetnénk bowlingozni és kempingezni és blablablabla...", reakciókat megfigyel.


Én sok mindent elhiszek a barátomnak, de ezt speciel nem venném be.

2014. jún. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Páros lábbal rúgnám ki. Mást nézzen hülyének. Nem igaz, hogy valaki el is hiszi, hogy nem történt semmi. A társkeresőn különben sem barátkozni szoktak. Nem tudnék olyan pasik komolyan venni, aki miközben velem van, még társkeresőn ismerkedik.
2014. jún. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

NEM

IGEN


Hazudik, mint a vízfolyás, ez a pasi nem szeret, és mg meg is csal.

2014. jún. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Jah és még hülyének is néz....



A bizalom nagyon fontos, de az is, ogy ne vakuljunk el a szelemtől

2014. jún. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!