Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Neten megismertem egy fiút,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neten megismertem egy fiút, van értelme megpróbálni vele? (lent kifejtve)

Figyelt kérdés
Azért kínos ez az egész mert soha nem ismerkedtem neten, de amikor véget ért egy komoly kapcsolatom, elkezdtem ilyen random chat oldalakat látogatni, nem társkeresés céljából hanem azért mert unatkoztam és magányos voltam és beszélgethetnékem volt. és így "ismertem meg" egy olyan embert, akiről tulajdonképpen annyit tudok hogy fiú, mégis rengeteget beszéltem vele és nem találkoztam még ilyen megnyerő jellemmel. de félek hogy ez az egész átverés, hogy nem azzal beszéltem akit megismertem, ezért nem tudom van e értelme újabb szintre léptetni a dolgot. (ő vetette fel a találkozót) azért is félek mert néha nagyon szeszélyesen reagál dolgokra. nem tudom megéri e ez nekem.

2014. jún. 8. 00:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen van értelme. én is neten ismertem meg az egyik barátnőmet akivel jártam 2 év és 2 hónapot. sajnos véget ért, de ez nem azt jelenti hogy neked is véget fog érni. pofán nem vágnak érte.
2014. jún. 8. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

képen láttátok már egymást? skype? telefon?

így világosabbá válik hogy csak átverés-e...

2014. jún. 8. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

facebook, videó, telefon


ha szeszélyes inkábbne!

2014. jún. 8. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nagyon egyszerű kideríteni, hogy igazat beszél-e?

Nem a beszélgetés legelején, de úgy 1 hét elteltével már kérd a webcamerás beszélgetést. Ha ebbe nem megy bele, akkor kérd, hogy skypeon beszéljetek mikrofonon (kép nélkül egyelőre). Aztán kérj képet is. Ha itt is nyafogni fog, hogy nem mer küldeni stb, akkor ha az élő beszélgetésen meg is bizonyosodtál hogy nem kamu a tag, akkor vagy öreg bácsika, vagy ritka ronda vagy pedofil. Ezen variációk lehetnek. A legbiztosabb a webcamerás élő kapcsolat. Ha nem meri bevállalni, akkor ott valami sunyít.

Képet bárkiről lehet küldeni. Ha viszont képet kérsz és küldene, akkor mindenképp egyedi szöveget írjon fel egy A/4-es papírra és azzal együtt fotózza le magát. Mitttudomén mondod, hogy lekváros barátfüle legyen a lapon. Még ezt is meg tudja manipulálni Photoshoppal. Ezt úgy tudod kideríteni hogy a fájl forrástulajdonságait meglesed, és ha manipulált, akkor kiírja a windows 7 h photoshoppal megnyitott/szerkesztett kép...

2014. jún. 8. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Próbáld meg.
2014. jún. 8. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Mindenképp próbáld meg, de ésszel.Ha találkoztok forgalmas helyen találkozzatok és nem árt ha valaki elkísér legalább az elejére.
2014. jún. 8. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, láttam már egyébként de nem volt egyszerű rávenni hogy öt másodpercre megmutassa magát.. nem tudom, ha többedmagammal megyek talán nem lehet baj
2014. jún. 8. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!