Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit csinálnátok, ha kiderül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok, ha kiderülne, hogy a párotok keyloggerrel (kémprogram) figyel titeket? (Többi lent. )

Figyelt kérdés
Nincs titkolnivalóm, de ez nagyon durva. Minden lépésemet figyeli a gépen, ahelyett, hogy ha kételye van, rákérdezne. Belemászott titokban a legintimebb szférámba és ez nagyon fáj. Voltak már neki sunyi dolgai és most ez... Ti mit csinálnátok a helyemben? Mondtam neki, hogy tudom, hogy figyel, de nem akarta megbeszélni.

2014. jún. 8. 11:02
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
A letöltések mappában ott virított a keylogger. Pedig csak a jegyzeteimet akartam megnyitni. :D
2014. jún. 8. 12:59
 22/22 anonim ***** válasza:

Hát figyelj.. Engem nem zavarna ha nem lenne titkolni valóm. Én amúgy is tudom a párom jelszavát mindenhova szinte, de nem megyek bele, mert tudom, hogy tudom és Ő is tudja, nincs titkolni valója. Ha ennyire nem bízik benned a párod, akkor nyilván okot adtál rá, ha nem Te akkor ez mélyebbről jön sajnos, amit kezelni kell. A féltékenység normál szinten jó, túlzásba sajnos könnyű esni, nekem is voltak már túlzásaim ezen a téren, de sajnos ez ilyen. Nem fog megütni meg semmi, miért ütne meg ha így is attól fél, hogy elveszíthet?! Hülyeség...

Egyszerűen szeret és attól tart amit fentebb leírtam, csak már kicsit őrült módon. :D Ezt meg kell beszélned vele. Én mondjuk nem változtattam volna jelszót sehol, hogy lássa nincs mit titkolnom, 1 hónap után úgyis megunná a figyelést..

2014. okt. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!