Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit csinálnátok, ha kiderül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok, ha kiderülne, hogy a párotok keyloggerrel (kémprogram) figyel titeket? (Többi lent. )

Figyelt kérdés
Nincs titkolnivalóm, de ez nagyon durva. Minden lépésemet figyeli a gépen, ahelyett, hogy ha kételye van, rákérdezne. Belemászott titokban a legintimebb szférámba és ez nagyon fáj. Voltak már neki sunyi dolgai és most ez... Ti mit csinálnátok a helyemben? Mondtam neki, hogy tudom, hogy figyel, de nem akarta megbeszélni.

2014. jún. 8. 11:02
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Miért hagyod mégis, hogy teljes kontroll alatt tartson? Férfi vagyok, de ekkore görénységet az életben nem tennék..

Bizalom és őszinteség szavakat nem ismeri a srác?

Ha szükséged van informatikai segítségre szólj, szívesen segítünk.

2014. jún. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

11/11 Utolsó, annyira kedves vagy! :) Nagyon köszönöm. A párom az ő gépére telepítette a keyloggert, most a laptopomat használom. 2 antiloggert végigfutattam, nem találtak semmit egy PUP-on kívül.


Azt még hozzátenném, csak hogy röhögjetek is valamin, hogy a kedves párom mérnökinformatikus végzettégű, én meg elég hülye vagyok ezekhez a dolgokhoz, mégis 2 nap alatt rájöttem, hogy figyelnek, ugyanis a keylogger kiszúrta a szememet! Pedig csak a jegyzeteimet kerestem... :D

2014. jún. 8. 11:22
 13/22 anonim ***** válasza:
akkor jóféle informatikus a párod :D részvétem :D
2014. jún. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Nos a végzettség nem jelent szakértelmet is :)))

Annó amikor infósokat felvételiztettem sok BME-s infós elvérzett azon a kérdésen, hogy sorolj fel 10 fájlrendszert :DDDDD

2014. jún. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
akkor ezt a kérdést is olvassa, nem? üdvözlöm! :D
2014. jún. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Az ő esetében semmiképp nem jelent szakértelmet, ez már máskor is bebizonyosodott.

Mindenesetre nagyon-nagyon szarul esik ez az egész. Most nincs itt a párom, hogy megbeszéljük, de úgy gondolom, amikor megemlítettem neki, akkor kellett volna minden gondját-baját elmondania. Nem is tudom, hogyan fogadjam, amikor hazajön ezek után. :(

2014. jún. 8. 11:40
 17/22 A kérdező kommentje:
Remélem, olvassa. Szia Ruci!
2014. jún. 8. 11:41
 18/22 anonim ***** válasza:

a féltékenység nála így nyilvánul meg, bár szerintem tökmindegy, hogyan, ha egy kapcsolatban elkezdődik a féltékenykedés, akkor megette a fene :/


trolkodj, ha észleled, hogy valami még be van kapcsolva, akkor ugye tudod h úgyis olvassa amiket írsz, üzenj neki

2014. jún. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Most egy "tiszta" gépről írok. Úgy döntöttem, ezentúl az ő gépén még az időjárás jelentést sem nézem meg. Ennyit a bizalomról. Minden jelszavam megváltoztattam, még azokat is, amiket eddig tudott. Egyébként itt üzentem neki, ha netán olvasná ezt a kérdést. ;)
2014. jún. 8. 12:01
 20/22 anonim ***** válasza:

Ejj

Mérnökinformatikust tanul....

Ezek szerint, már most okosabb vagyok egy Mérnökinformatikusnál, úgy, hogy a szakmát se tanulom....


Egyébként a mappát, vagy a folyamatot szúrtad ki?

2014. jún. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!