Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy viselkedik egy szociopata...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viselkedik egy szociopata a kapcsolataiban?

Figyelt kérdés
2014. jún. 8. 14:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Szeret, szerelmes beléd. Ha felidegesíted beléd szúr egy kést.
2014. jún. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
szociopata nap van?
2014. jún. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát szeretni nem szeret. Viszont tapasztalatokat szivesen olvasnék.
2014. jún. 8. 14:53
 4/10 anonim ***** válasza:
Nagyon sokan használják a szociopata kifejezést úgy hogy nincsenek tisztában a jelentésével. Valószínű a barátod/barátnőd szimplán csak egy szar alak, te meg képtelen vagy felismerni ezt az egyszerű tényt, ezért hogy saját tévedésed kissebítsd úgy próbálod a helyzetet beállítani mintha az ő mesteri fokon űzött érzelmi manipulációjának estél volna áldozatul.
2014. jún. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha tudsz angolul a pszichiáter a következőket mondja a témáról: http://www.youtube.com/watch?v=FewUX7pIhC0

Ugyanez gyorsan lefordítva magyarul:

1. Arrogáns, úgy érzi, hogy bármit megtehet.

2. 0 empátia

3. Nincs bűntudata, semmit nem bán meg.

4. Felelőtlen, árt másoknak/magának.

5. Akkor érzi jól magát, ha időnként drámázhat/hisztizhet.

6. Büszke arra, hogy le tud másokat szólni.

7. Rövid ideig tud csak megmaradni egy kapcsolatban.

8. Elszakad a valóságtól, fantáziavilágban él.

2014. jún. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Dr. Phil McGraw szerint ez a gonosz nyolcas.
2014. jún. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nincs semmi barát/barátnő, csak érdekel a téma.

A többi mentális betegség/személyiségzavar is érdekel.

2014. jún. 8. 16:02
 8/10 anonim ***** válasza:
Nos, sokszor még egy tapasztalt pszichiáter is tévedhet. Egy átlag ember, aki ilyeneket nem tanult és nincs benne tapasztalata, az pedig pláne. Sok olyan vonása van a pszichopatáknak, ami sok emberrben megvan, mégsem az, mert az összes kritériumnak mondjuk nem felel meg, de attòl még az illető viselkedése lehet rossz hatással a másik emberére. Magyarul nem pszichopata, hanem egy szar alak. Én ehhez nem értek, nincs benne tapasztallatom, nem tanultam pszichológiát, csak ez a véleményem erről. Egy pszichiáter vagy ilyen témájú könyvek segíthetnek, hogy talán meg tudd állapítani, hogy ki az és ki nem az. Mindenestre az ilyen emberek tudtommal rendkívül manipulatívak, így még egy pszichiáternek is sokszoor nehéz dolga van.
2014. jún. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mindenestre talán onnantòl neveznék valakit pszichopatának, ha nincs lelkiismeretfurdalása. Gondolj bele, ha nincs lelkiismerete, akkor nincsenek érzelmei. De itt jön a bibi, mivel manipulatív és nagyon jól tudja, hogy mire, hogyan kell reagálni, ezért te, mint nem szakképzett, úgysem fogod tudni, mikor játssza meg magát. Én voltam a könyves válaszolò is.
2014. jún. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Egy korábbi kérdésben személyes tapasztalatom alapján írtam választ, a kedves kérdezőnek eszében se volt visszaírni, pedig a lelkemet is kiöntöttem neki. Belinkelem ide neked, olvasd el az ottani válaszomat, akkora regényt írtam hogy kár lenne érte. Kérlek olvasd el, mindent megértesz.


http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__mentalis-egeszseg__5..

2014. jún. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!