Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy szociopata?

Figyelt kérdés

Beleszerettem, szórakozott velem, amikor szemrehányást tettem neki, hogy kegyetlen velem, azt mondta, csak azzal lehet kegyetlenkedni, aki hagyja magát. Ez olyan szociopata szöveg, nem?

Olyan ember ő, aki nagyon jól el tudja adni magát, sokat ígér, de semmit sem ad, párhuzamosan tart barátnőket, de úgy kever-kavar, hogy nem lehet "megfogni". Szemrebbenés nélkül hazudik, ha az érdeke úgy kívánja, és vidáman játszik a szívekkel. Azt gondolom, hogy ez már egy eset.


2012. okt. 23. 20:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
antiszociális személyiségzavar inkább szerintem
2012. okt. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
1-es ez is jó megnevezés lehet. De érdekes módon sokan kedvelik, rengeteg haverja és iszonyú jó szövege van, olyan "mindenki szereti XY-t" típus, a lányoknál megtalálja a hangot, hogyan lehet elbűvölni őket. Ez antiszociális lenne?
2012. okt. 23. 20:20
 3/17 anonim ***** válasza:
Mi köze ennek a szociopatákhoz? kb. annyi, mint a kérdésednek
2012. okt. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
szerintem meg igaza van...
2012. okt. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Rinya, rinya rinya és rinya.



Nem értem miért foglalkozol vele, hogyha kiderült, hogy egy utolsó féreg. Nekem is volt egy barátnőm, kiderült róla, hogy egy utolsó féreg,amint kiderült, én azonnal kitöröltem az életemből mindent, ami vele kapcsolatos.


Amúgy meg ilyen diagnózisoknak nem sok értelme van.

Kb mindenkire rá lehet húzni valamilyen személyiségzavart/agybajt.

2012. okt. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Nem, ő egyszerűen ilyen.

Szeret ilyennel szórakozni és kész.

2012. okt. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

3-as, olvass utána, légy szíves, mielőtt okoskodsz

nem pszichopatát írtam

2012. okt. 23. 20:24
 8/17 anonim ***** válasza:
Itt te nem tudsz olvaísni, mivel én sem azt írtam -.-" jézusom
2012. okt. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

5-ös, igazad van, de a szerelem nem logikus, nem az értelem mentén halad, és nem lehet egy kézlegyintéssel semmivé tenni

azt hiszed, nem próbáltam? :(

2012. okt. 23. 20:25
 10/17 A kérdező kommentje:
jól van 3-as, hagyjuk egymást, mindegy, részemről nincs harag
2012. okt. 23. 20:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!